Volejte
481 005 781

Huawei Mate 20 4GB/128GB Single SIM Midnight Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

11 775 Kč
Huawei Mate 20


Inovativní a estetický

Spojení těch nejnovějších technologií a precizního zpracování, to je Huawei Mate 20. Velký displej s jasnými a zářivými barvami vám zobrazí ostře i ty nejmenší detaily a vašim očím bude přinášet potěšení každý den. V poměru ke zbytku těla zabírá opravdu velkou část přední strany, aby vás nerušily ani o milimetr větší rámečky, než je nutné. Zadní část je vyrobena ze skla, aby se vám telefon příjemně držel a pohodlně se s ním manipulovalo. 


Vybere si každý

Huawei Mate 20 si můžete pořídit v několika různých barvách. Povrchy všech variant jsou upraveny tak, aby byly protiskluzové a odolné vůči otiskům prstů, takže se můžete těšit na krásně jasnou obrazovku i při častých dotycích.


Fotoaparát v akci

Fotoaparát má jednotlivé čočky poskládány do čtverce a kombinuje trojitý objektiv Leica a jeden blesk. Na snímky dostane skutečně živé barvy, realistickou texturu a krásu každého okamžiku tak věrně, že se vám při prohlížení bude tajit dech. Nevynechá jediný detail a dokáže se perfektně popasovat s klasickým každodenním focením stejně tak, jako s focením krajiny, na velkou dálku nebo s makro záběry.

Asistent Al dokáže jednotlivé fotografie rozdělit do 25 kategorií a rozlišit více než 1 500 různých scén. Navíc dokáže rozlišovat různé objekty nebo scény na jednotlivých snímcích a podle toho přizpůsobovat jas, ostrost i sytost barev tak precizně, že ho nepřekoná ani nejjemnější malba. Přítomen je také noční mód, který se postará o prevenci tmavých a rozmazaných snímků za špatného světla. Vyrovná i fotografie s vysokým kontrastem s takovou precizností, že výsledek od původní fotky téměř nepoznáte.


Sestřih videí jako z filmového průmyslu

Pro tvorbu těch nejlepších videí je k dispozici editorský asistent Al, který dokáže ve videích rozpoznat jednotlivé obličeje. Pro každého sestříhá scény, na kterých je daný člověk zachycen, a vy tak můžete svým přátelům rozeslat videa na míru ze všech akcí, aniž byste s tím sami měli práci. Na videa můžete také použít různé filtry, abyste dosáhli uměleckého efektu.


Výkon

Tento smartphone se může pochlubit mnohem lepšími parametry, než mají jeho předchůdci. Je rychlejší, šetří energii a je výkonnější. Výkon procesoru je v tomto modelu o 75% lepší a efektivita se zvýšila o 58% oproti starším řadám. V případě grafického procesoru je výkon vyšší o 46% a energetické nároky o ohromujících 178% efektivnější. Inovací je slot na nanoSD kartu, která je o 45% menší, než klasická microSD. Telefon navíc podporuje dvě nanoSIM karty.


Bezpečné a rychlé nabíjení

Kapacita baterie je úžasných 4 000 mAh a díky tomu, že se o nakládání s energií stará manažer Al, vydrží telefon v náročném provozu ještě mnohem delší dobu, než jste byli zvyklí. Nabíječka s bezpečnostním certifikátem TÜV podporuje rychlé nabíjení a za půl hodiny dokáže telefonu přidat celých 58%.


Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Huawei Mate 20 4GB/128GB Single SIM Midnight Black


Podobné produkty