Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi Max 3 Dual SIM Blue 64GB Global (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

6 689 Kč
Oficiální Česka distribuce včetně podpory evropských síťí 4G/LTE.

Xiaomi Mi Max 3

Jak už jsme u Xiaomi telefonů zvyklí, upoutávají nás fantastickým designem a solidní výbavou. V případě Max 3 se jedná o záruku perfektní výbavy.


Nádherný design

Jak už bývá u řady Mi telefonů zvykem, je i v případě Xiaomi Max 3 design chloubou. Překrásnou konstrukci tvoří smyslný materiál z kovu, který je luxusně opracován. Již na první pohled se do telefonu zamilujete.


Výkon v každém ohledu

Díky velmi silnému 8jádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 636 a operační paměti 4 GB je multitasking pro telefon hračkou. Veškerou zábavu pak můžete zažívat vysokou rychlostí připojení LTE a dostatek prostoru poskytne interní paměť 64 GB. Komunikujte a bavte s perfektní plynulostí.


Obrovský 18:9 displej s tenkými rámečky

Lákadlem telefonu Xiaomi Max 3 je 6,9" velký displej, který díky tenkým rámečkům zabírá velkou část přední strany. Zažijete s ním příjemně jemný rastr 520 ppi s širším Full HD+ rozlišením 2160 x 1080 bodů, což dává poměr stran 18:9.


Vynikající duální fotoaparát a selfie kamera

Duální zadní fotoaparát je velkou předností Max 3. Špičkové snímače a světelná optika zaručují perfektní snímky i za šera a umožní vytvářet umělecké portréty s rozmazaným pozadím (bokeh efekt). Nechybí všechny očekávané vlastnosti, jako rychlé automatické ostření, LED blesk, podpora HDR, režim panorama, 4K video a mnohé další. Na přední straně najdete neméně skvělý selfie fotoaparát s řadou chytrých režimů pro dokonalé autoportréty.


Pohodlí s funkcí DualSIM

Díky telefonu Xiaomi Max 3 už nikdy nebudete muset řešit problém, kam s druhou SIM kartou nebo s druhým telefonem, který vám zabírá akorát tak místo v kapse a přidělává vrásky na čele. Tento smartphone je vybaven sloty pro dvě SIM karty, takže vám na vše stačí jen jedno zařízení. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Xiaomi Mi Max 3 Dual SIM Blue 64GB Global (CZ Distribuce)


Podobné produkty