Volejte
481 005 781

Motorola Moto G 5G 6GB/128GB Dual SIM Volcanic Grey (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Katalogové číslo: PALM0008PL
EAN: 840023210563

Cena pro Vás

6 490 Kč
Motorola Moto G 5G

Chcete rychlost 5G připojení na dosah ruky? S telefonem moto g 5G už nemusíte hledat. Stahujte filmy během sekund. Pořizujte ostřejší snímky i při horším osvětlení díky 48 MP systému fotoaparátů. Sledujte vše ve věrných barvách na 6,7palcovém displeji Max Vision HDR10. To vše navíc bez přerušení s výdrží baterie více než dva dny. Chcete rychlou budoucnost již dnes? Seznamte se s telefonem Moto G 5G.


Fotoaparát pro každou příležitost

Ostřejší a jasnější snímky za jakéhokoli světla jsou již díky 48 MP senzoru a technologii Quad Pixel samozřejmostí. Navíc můžete zachytit až 4x více s ultra širokoúhlým objektivem a dosáhnout neuvěřitelně detailních záběrů s fotoaparátem Macro Vision.


Úchvatné snímky za každého osvětlení

Díky technologii Quad Pixel budou všechny vaše snímky ostré a jasné, zejména pak při slabém osvětlení. 48 MP senzor zajistí čtyřnásobnou citlivost při slabém osvětlení a velká clona f/1.7 propouští více světla, takže dosáhnete skvělých výsledků i za špatného osvětlení.


4x větší záběr

Někdy se toho děje víc, než co dokáže zachytit váš fotoaparát. Se 118° ultra širokoúhlým objektivem zachytí fotoaparát to, co vidí vaše oči. Do hledáčku se vám tak ve srovnání se standardním 78° objektivem vejde 4x více.


Nechte se pohltit detailem

Dostaňte se až 5x blíž se zvláštním fotoaparátem Macro Vision a zaznamenejte detaily, které by standardnímu objektivu unikly. Dostaňte se až do vzdálenosti 2 cm a pořizujte snímky s více než dvojnásobným rozlišením ve srovnání s ostatními fotoaparáty.


Neuvěřitelná rychlost 5G

Dosáhněte výsledků za hranicemi vašeho očekávání s novou generací rychlosti 5G. Stahujte své oblíbené filmy během sekund. Streamujte napínavé online hry bez zpoždění. Zažijte během videochatů pocit, že jste s volanou osobou. Ve srovnání se 4G nabízí 5G větší šířku pásma, nižší latenci a menší zpoždění, takže vám nikdy nic neuteče.


5G hraní na cestách

Kromě bleskově rychlého přenosu dat s 5G vám Qualcomm Snapdragon 750G 5G zajistí 20% rychlejší procesor a 10% vyšší grafický výkon ve srovnání s předchozí generací. Streamujte na cestách hry v takové kvalitě, kterou lze srovnat se stolním počítačem. Užívejte si grafiku v úchvatných detailech vykreslenou během okamžiku. Dlouho trvající výkon a efektivita vás nikdy nezklamou.


Energie na více než 2 dny

Pracujte, hrajte hry a celkově zvládněte více během dne díky 5.000 mAh baterii, která vám zajistí výdrž na více než 2 dny. Potřebujete trochu dobít? Nabíjení s pomocí technologie TurboPower 20 vám přinese 10 hodin výdrže již za 15 minut, takže budete vždy na vše připraveni.


Prostor pro všechny vaše potřeby

Díky 128 GB ultra responzivnímu univerzálnímu úložišti Flash máte vždy dostatek místa na oblíbené aplikace, hudbu, fotografie i videa. Navíc máte vždy možnost rozšíření až o 1 TB ve formě microSD karty.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Motorola Moto G 5G 6GB/128GB Dual SIM Volcanic Grey (CZ Distribuce)


Podobné produkty