Volejte
481 005 781

Motorola Moto G10 4GB/64GB Dual SIM Iridescent Pearl (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 840023213571

Cena pro Vás

3 590 Kč
Motorola Moto G10

Extratřída ve střední třídě v podobě telefonu Motorola Moto G10 je vybavena obrovským 6.5” IPS displejem s parádním poměrem 20:9 v rozlišení HD+ (1600 x 720).

"Max Vision" displej zabírá většinu plochy přední části telefonu, což však díky tenkým rámečkům není na úkor kompaktnosti.


Pro vás to znamená větší množství zobrazených informací bez nutnosti prohánět se textem jak o život.

Elegance na funkčnosti nic neubírá - uprostřed zadní strany telefonu naleznete v logu Motorola ukrytou čtečku otisků prstů pro rychlé a pohodlné, avšak vysoce bezpečné odemknutí telefonu.

Telefon se navíc nezalekne ani děště, díky stupni krytí IP52, koupat se s ním však dobrý nápad není.


Čtveřice skvělých fotoaparátů 

Motorola Moto G10 je vybavena hned čtveřicí zadních kamer.

Hlavní 48 Mpx čočka Vám umožňuje pořídit snímky plné uchvacujících detailů, díky druhé 8 Mpx 118° širokoúhlé kameře zaberete v celku ty nejrozložitější objekty, 2 Mpx makro kamerkou zase přesný opak a aby toho nebylo málo, třem zmíněným snímačům sousedí i bokeh čočka pro efektní rozmazávání pozadí na portrétech.

G10 nabízí několikero režimů focení (mimo jiné zmíněný portrét či panorama) a s pomocí vysokého dynamického rozsahu a automatického ostření z ní dostanete snímky překvapivé kvality.

S funkcí Spot Colour černobílé fotografie oživte jednou výraznou barvou.

Přední 8 Mpx kamerou pořídíte slušivá selfies a odemknete telefon s pomocí pokročilého systému rozpoznání obličeje.


Výkonné jádro telefonu

V srdci Moto G10 bije osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 460 s dostatečným výkonem o taktu 4 x 1.8 GHz a 4 x 1.8 GHz, který kombinuje plynulý a citlivý výkon s vynikající životností baterie.

Procesoru zdatně sekunduje schopný grafický akcelerátor Adreno 610 a postačující operační paměť 4GB RAM, takže bát se náročnějších operací či snad neschopnosti naplno využít rozsáhlého multitaskingu netřeba.

Interní paměť telefonu je 64 GB velká a naštěstí i rozšiřitelná o dalších až 512 GB díky slotu na paměťovku, který zabírá místo jedné ze SIM karet.

Pokud nemáte potřebu vyšší kapacity, G10 pojme dvě nanoSIM karty zároveň, takže si lze snadno oddělit osobní život od toho pracovního.

Kompatibilitě se meze nekladou - Bluetooth 5.0 a NFC jsou samozřejmostí a audiem je možné se opájet skrze universální 3.5mm jack.

Telefon obsahuje baterii o velmi slušné kapacitě 5000 mAh, díky inteligentní optimalizaci zaručuje až dvoudenní provoz.


Android 11

Zbrusu nová verze velice oblíbeného systému pro mobilní zařízení od společnosti Google.

Nová verze přináší pozměněný vzhled systému, lepší využití 5G konektivity, přepracovaný systém notifikací, nebo například vylepšené zabezpečení Vašich citlivých dat.

V případě nejnovějších telefonů Motorola, dříve známá tendencí do svých přístrojů vkládat Android v čisté podobě, překvapí zbrusu novou nástavbou My UX.

Znamená to mimo jiné zaměření na jednodušší používání gest a možnost zásadním způsobem překopat vzhled a funkcionalitu systému tak, aby Vám vyhovoval co nejlépe.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Motorola Moto G10 4GB/64GB Dual SIM Iridescent Pearl (CZ Distribuce)


Podobné produkty