Volejte
481 005 781

Huawei P40 Lite Dual SIM 6GB/128GB Crush Green
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6901443375776

Cena pro Vás

6 370 Kč
Nepodporuje Google Play, ale lze využít App Gallery, Petal Search!

Gallery App - základní obchod pro stahování aplikací (obsahuje každý telefon)

Petal Search - rozšírený obchod s více jak milionem aplikací, nahradí vám obchod Play

Buďte kreativní se čtyřmi fotoaparáty!

Svět je plný krásy a zázraků, které čekají, až je objevíte. Se čtyřnásobným zadním fotoaparátem HUAWEI P40 lite jsou Vaše snímky širší, jasnější a vzdálené objekty mnohem blíž. Vytvořte filmové portréty s bokeh efektem, poté přepněte na režim makro a zaberte přírodu zblízka. Stačí Vám jedno zařízení, mějte celé profesionální studio v kapse.


Krása je v detailech

Nikdy nevíte, kdy se objeví něco, co bude stát za vyfotografování. S hlavním 48MPx fotoaparátem je jisté, že jakmile tato příležitost bude, zachytíte každý detail. Režim 48MPx AI Ultra Clarity obratně umístí více fotek s vysokým rozlišením do jednoho obrazu. Neztratíte žádný detail a to ani při přiblížení objektu.


Nebojte se tmy

Clona f/1.8 a velký půpalcový senzor jsou navrženy tak, aby propouštěly ještě více světla. Ani po západu slunce nemusíte přestávat s focením. Technologie stabilizace obrazu HUAWEI AI Image Stabilization a noční režim při focení z ruky Handheld Super Night mode odstraňují z fotografie šum, vytváří větší dynamický rozsah a ještě ostřejší fotografie.


Nová vize

Zachyťte více a více. 120° ultra širokoúhlý objektiv nabídne širší přehled o všem fascinujícím kolem Vás, ohnisková vzdálenost 17 mm zachytí o 140% více scény.


Objev utajený makro svět

2 Mpx makro objektiv přiblíží utajený svě tvíce, než kdy dřív. Fotografujte už ze 4 cm vzdálenosti, zachyťte vzory a textury ve fenomenálním detailu. Od kapky rosy na okvětním lístku po složitý vzor na motýlích křídlech, tvorba makro snímků je jako objevování nového tajného světa detailů.


Vystupte zdavu s bokeh efektem

Objektiv s bokeh efektem využívá sílu umělé inteligence, vytváří malou hloubku ostrosti, změkčuje pozadí, které dává do kontrastu s ostrými detaily fotografovaného objektu. Ideální, pokud chcete, aby Vaše fotografie opravdu zazářily.


Dlouhá výdrž baterie, rychlé nabíjení

S velkokapacitní 4 200 mAh baterií prožijete celý den na jediné nabití. I když zapomenete nabít svůj telefon v noci, nemusíte se bát. Připojte telefon zatímco si vychutnáváte svoji ranní kávu, vmžiku bude připraven. Funkce rychlonabíjení 40 W HUAWEI SuperCharge s certifikací TÜV Rheinland nabije baterii telefonu za 30 minut až na 70%.


Čistý design

Design HUAWEI P40 lite zdůrazňuje to podstatné. Tělo tvoří čtyřhranné zakřivené sklo, které je velice příjemné na dotyk. Přední kamera je umístěna uvnitř 6,4" HUAWEI Punch FullView displeje, nic tedy neruší krásný obraz. Čtečka otisků prstů je umístěna na boku, telefon odemknete jediným dotykem.


Umělá inteligence, vynikající výkon

HUAWEI P40 lite přichází vybaven čipsetem Kirin 810. NPU je založena na naší architektuře Da Vinci a optimalizuje výkon umělé inteligence. Zpracování obrazu ISP + IVP zlepšuje redukci šumu a vyvážení bílé, ať už děláte cokoliv.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Huawei P40 Lite Dual SIM 6GB/128GB Crush Green


Podobné produkty