Volejte
481 005 781

Huawei P40 Pro+ 5G Dual SIM 8GB/512GB Black Ceramic
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: huap40pp5gds8512beu
EAN: 6901443398416

Cena pro Vás

20 899 Kč
Nepodporuje Google Play, ale lze využít App Gallery, Petal Search!

Gallery App - základní obchod pro stahování aplikací (obsahuje každý telefon)

Petal Search - rozšírený obchod s více jak milionem aplikací, nahradí vám obchod Play


Huawei P40 Pro+ 5G Dual SIM 8GB/512GB 

Vytvořen tak, aby byl vzrušující. Jeden z nejlepších modelů, jaký kdy najdete. Smartphone, který prozkoumá svět, váš svět, takže můžete jít dále než ostatní. Vytvořeno pro vás.

Nový Huawei P40 Pro + je vrcholem mobilních telefonů. Je navržen pro vás a obsahuje novou kameru Penta Leica Ultra Vision Camera. Jeden z nejpůsobivějších kamerových modulů, který najdete, vám umožní pořizovat ty nejlepší snímky kdekoli, kdykoli a v jakémkoli světle. A vždy budou vypadat úžasně. S novým moderním čipem Kirin 990 5G přichází také energetická revoluce. To vše s jedinečným designem, který vylepšuje vše, co jste již viděli. Jeden z nejlepších modelů, který najdete. Vytvořeno pro vás.

Inovativní obrazovka

Stejně jako jeho modely bez plusu je i tento nový povrch Huawei jedním z nejpozoruhodnějších, jaké najdete. Jeho obrazovka je vytvořena z krásy, z krásy inspirované tekoucí vodou. Stejně jako tento má inovativní obrazovku navrženou tak, aby rozptylovala bariéry na každé z jejích hran díky zakřivení Quad-Curve. Jedna z nejpůsobivějších obrazovek, kterou právě teď najdete, s 6,58 "OLED velikostí a rozlišením FullHD +. Kromě toho je vytvořena tak, aby byla odolná proti poškrábání díky sklu Corning Gorilla Glass 3. A budete si moci užívat nejlepší videohry ve velkém stylu, protože má obnovovací frekvenci 90 Hz, užijete si ji jako nikdy předtím. Perfektně padne vašim očím a vašim rukám a vše zvládnete snadno. Je to úžasné!

Ultra Vision kamera Penta Leica, jedinečná kamera

Je to velká revoluce okamžiku. Jeho kamera Penta Leica Ultra Vision bude vždy připravena ukázat celý váš svět, podělit se o své zážitky a jít dál: můžete fotografovat ve dne i v noci, zblízka i daleko a za všech podmínek, abyste mohli celý svět ukázat bez jakéhokoli problém.

Jedna z nejlepších kombinací fotoaparátů, která má ve svém duálním předním fotoaparátu také skvělého spojence, takže můžete pořizovat ty nejlepší snímky a mít účet Instagram nebo Tik-Tok hodný vás.

Vysoce kvalitní hlavní fotoaparát s rozlišením 52 MPx

Začněme tím nejdůležitějším:

tento nový model má jeden z nejzajímavějších fotoaparátů současnosti díky svému 52 MP senzoru, který podporuje seskupování pixelů 4 v 1, automatické ostření Octa PD a všechny funkce, díky nimž bude váš fotografie působivější. Se svým novým motorem Huawei XD Fusion, poháněným aktualizovanými ISP a NPU, se jedná o model schopný rychle zpracovat velké množství informací a vylepšit všechny vaše výsledky. Jeho matice barevných filtrů RYYB je také navržena tak, aby vám nabídla vše, co potřebujete.

SuperZoom, abyste viděli vše jasněji.

Díky dvojitému teleobjektivu budete moci vše přiblížit. Umožňuje vám vidět jasněji z míst, která by za normálních okolností byla mimo dohled. Všechno můžete vidět s jedním z nejpozoruhodnějších výkonů 50x zoomu. Jeho senzor vám poskytne skvělou čistotu i při slabém osvětlení. Má neuvěřitelný výkon.

3D senzor, který vám přiblíží celý svět

Nejen, že uvidíte vše neuvěřitelné v dálce. Je to také model navržený tak, aby vám poskytl vše, co potřebujete, aby vaše fotografie měly tu nejlepší hloubku a vy mohli jasně ukázat celý svůj svět - jeden z nejlepších senzorů, které najdete!

Duální přední fotoaparát

Na jeho přední straně najdeme jeden z nejlepších fotoaparátů, jaký jste kdy měli ve svých rukou, hodný účtu Instagram, jako je ten váš. Jeho vylepšená přední HD kamera s automatickým zaostřováním a její IR hloubková kamera jsou tedy vyrobeny tak, aby vám poskytly tu nejlepší selfie. Díky nejnovější technologii si budete moci užít neuvěřitelnou kvalitu obrazu, obzvláště vhodnou k tomu, abyste si mohli užít celý svůj svět.

Váš nejlepší spojenec

Díky své AI si užijete toho nejlepšího spojence, kterého můžete mít. Nejen, že budete moci pořizovat ty nejpozoruhodnější snímky, ale také s ním získáte ještě lepší výsledky:

Detektor momentů: ukážete nejlepší polohu, vytvoříte sadu fotografií, abyste se mohli ukázat takoví, jakí jste.

Odstranit kolemjdoucí: Nechte AI odstranit kolemjdoucí kombinací několika snímků do jednoho. Abyste měli čisté pozadí a zaostření zcela vynikne.

Odstranit odraz: Nenechte odraz světla zničit dobrou fotografii. Přejděte do galerie, schopnost úpravy AI vám pomůže opravit ji odstraněním konkrétní vrstvy.

Vydrží několik dní

Díky 4200 mAh baterii má tento model všechny funkce, které vám poskytnou vše, co si potřebujete užít. Jeden z nejlepších smartphonů, jaký kdy vlastníte, který vydrží dlouho, takže si jej můžete užít naplno. Díky rychlému nabíjení 40 W můžete být kdykoli připraveni. Bez problémů jej můžete nabíjet bezdrátově. Působivý model.

Odolný, bezpečný a snadněji použitelný

Takový model není jen zázrakem, je to také jeden z nejsilnějších smartphonů. Pro vynikající použití má odolnost proti vodě a prachu IP68, díky čemuž je chráněn před náhlými kapkami deště a náhodným postříkáním. My však doporučujeme neponořovat jej, zejména do slané vody nebo bazénů s bublinkami.

Bezpečnější

Abyste se cítili bezpečněji a nechali jste si shromáždit všechna svá data, má tento model dva způsoby, jak jej odemknout: Face Unlocking, který přesně detekuje vlastnosti vašeho obličeje, aby vám pomohl odemknout obrazovku a udělat vše, co musíte udělat. Můžete jej použít ve všech prostředích, přičemž je snadné a bezpečné. Můžete jej také odemknout otiskem prstu na obrazovce. Je to rychlé, výkonné a snadno se používá.

Nejlepší operační systém, nejlepší vrstva Huawei

Aby bylo možné využít vše, je tento model vybaven nejnovějším operačním systémem Google: Android 10 (Q) s vrstvou EMUI 10. S detaily, jako je jeho kvalita HD volání, která vám umožňuje sdílet obrazovku s přáteli, aby vám mohli pomoci rozhodnout se nebo pomoci celému vašemu prostředí, je to model určený pro velkou komunikaci. Nebojte se uskutečňovat pohlcující hovory, produktivnější schůzky a vše, co musíte v tomto světě dělat.

Pracujte se všemi svými zařízeními

Pomocí aplikací na notebooku můžete otevírat soubory v telefonu pro úpravy nebo přijímat hovory na svém notebooku. Budete spolupracovat s počítačem a vše zvládnete. S pomocí Celie můžete telefon používat k hlasovému volání, nastavovat události v kalendáři, odpovídat na všechny zprávy, přehrávat hudbu nebo sledovat počasí. Jeho AI je tak silná, že vám může pomoci s celým vaším světem. A ze svého telefonu se můžete bez problémů připojit ke všem chytrým zařízením v okolí.

Nejlepší výkon

Nejen, že si užijete neuvěřitelné fotografie. Je také navržen tak, abyste si mohli užít ty nejpozoruhodnější videohry a vše snadno používat. Díky čipu Kirin 990 5G si nejen budete moci užít maximální výkon, abyste si mohli zahrát vše, co se vám líbí, takže můžete pořizovat ty nejpozoruhodnější obrázky a vše, co potřebujete. Je to jeden z nejvýkonnějších modelů, které vám poskytnou větší plynulost. Spolu s GP16 MC16 Mal-G76 má jedinečné zpracování obrazu s aktualizovaným ISP a schopnostmi dvoujádrové umělé inteligence. Il má 8 GB RAM a 512 GB úložné kapacity, rozšiřitelné pomocí SD karty.

Určeno pro hraní

Vaše oblíbené hry si užijete neuvěřitelným způsobem. Díky velké a výkonné obrazovce má tento model obnovovací frekvenci 90 Hz. Díky tomu je jedním z nejstabilnějších a nejplynulejších modelů, které najdete

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Huawei P40 Pro+ 5G Dual SIM 8GB/512GB Black Ceramic


Podobné produkty