Volejte
481 005 781

Allview P41 eMagic Black (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 5948790010975

Cena pro Vás

1 403 Kč
Allview P41 eMagic Black (CZ Distribuce) - Objevte kouzlo jednoduchých, přístupných, ale mimořádně užitečných věcí s P41 eMagic. Malý rozměr, kompaktní design a užitečné funkce přeměňují smartphone P41 eMagic na přítele, kterého budete chtít po vašem boku po celou dobu. Používáte obvykle dvě telefonní čísla? Využijete výhody dvou SIM karet s jediným zařízením.


Ideální velikost a materiál, který zajišťuje dobrou přilnavost, činí zařízení snadným a bezpečným pro použití jednou rukou. 4” palcový displej poskytuje jasný obraz a široký úhel pohledu.


P41 eMagic je vybaven čtyřjádrovým procesorem a pamětí 1 GB RAM. Zařízení běží na operačním systému Android ™ 6.0 Marshmallow, zajišťujícím vysokou bezpečnost a příjemné uživatelské prostředí. Interní paměť o kapacitě 8 GB lze rozšířit přidáním karty microSD až do kapacity 128 GB v režimu jedné SIM karty.


Nenechte si ujít vzácné momenty, aniž byste je zachytily. Díky 5Mpx fotoaparátu vám neuniknou vzácné chvíle s vašimi nejbližšími ani radostné chvíle, které si poté můžete kdykoliv připomenout. Přední fotoaparát je vždy připraven pro vaše selfie, které můžete sdílet s přáteli. Využijte geniální funkce fotoaparátu, abyste se přizpůsobili podmínkám fotografování a získali výsledky, které odpovídají vašim očekáváním.


Kdo říká, že vaše mise skončí, jakmile uděláte fotografii? Chcete-li dosáhnout neobyčejných výsledků, které nesou vaši kreativní stránku, použijte nástroje pro úpravy dostupné přímo v telefonu. Přidejte filtry nebo rámečky, ořízněte, otáčejte nebo různě kombinujte tyto úpravy, abyste dosáhli požadovaného výsledku.


Jste daleko od nabíječky nebo zdroje energie a baterie telefonu je téměř prázdná? Nic není ztraceno! Zapněte inteligentní režim úspory energie a prodlužte životnost telefonu omezením aplikací spuštěných na pozadí. Tato funkce se při nabíjení telefonu automaticky vypne.


Pomocí funkce Mobile Anti-theft můžete dálkově ovládat zařízení v případě ztráty nebo krádeže. Nastavte heslo, přidejte nouzové kontakty a v případě nešťastné události zablokujte zařízení, odstraňte všechna data telefonu nebo změňte heslo.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Allview P41 eMagic Black (CZ Distribuce)


Podobné produkty