Volejte
481 005 781

Xiaomi Redmi 9AT Dual SIM 2GB/32GB Granite Gray
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6941059648734

Cena pro Vás

3 401 Kč
Xiaomi Redmi 9AT


6,53 "nekonečná obrazovka s rozlišením HD+

Xiaomi Redmi 9AT byl opět navržen jako moderní, chytrý telefon se vším, co potřebujete pro plnohodnotný a pohlcující vizuální zážitek.

Částečně za to vděčíme své 6,53" obrazovce s rozlišením HD + 700 x 1600p, která se natahuje na maximum a maximálně využívá prostor díky zmenšené tloušťce rámečků a eliminaci zbytečných zářezů.


Přijměte jakýkoli úkol s čipem Helio G25

Xiaomi Redmi 9AT je samozřejmě připraven přijmout jakýkoli úkol, kterému čelíte, a funguje perfektně, abyste si mohli užívat internet a svůj oblíbený multimediální obsah.

O to se stará procesor MediaTek Helio G25 s 12nm technologií zpracování a 8 jádry běžícími na 2,0 GHz.


Perfektní kombinace softwaru a hardwaru

Dobrý čip však není to jediné, na čem záleží. Xiaomi Redmi 9AT je doplněn 2 GB RAM a vynikající manipulací s inteligentním softwarem (AI), který zvyšuje pracovní rychlost.

Kromě toho je jeho 32 GB vnitřní paměti rozšiřitelné o microSD až na 256 GB více, což vám umožní ukládat všechny vaše soubory, filmy a obrázky, abyste si je mohli vzít kamkoli.


Skvělá samostatnost díky 5 000 mAh baterii

Toto dobré řízení výkonu se také promítá do zlepšené energetické účinnosti, kdy plně využívá velkou 5 000 mAh baterii Redmi 9AT. Tímto způsobem se nové Xiaomi vyhýbá obavám z rychlého poklesu úrovně nabití. Je také vybaven rychlým nabíjením 10 W, takže můžete mít svůj smartphone připravený před odjezdem z domova každé ráno.


13MPx zadní kamera a 5MPx přední kamera

Na závěr vám přinášíme specifikace jeho diskrétní fotografické sekce, která je tvořena 13MPx zadní kamerou a 5MPx přední kamerou. Poněkud skromný systém, který přesto funguje, aby uchoval všechny vaše zvláštní okamžiky a vzpomínky.

Přední kamera navíc obsahuje algoritmus krásy Xiaomi IA, který inteligentně analyzuje různé rysy obličeje a vytváří pro vás přirozenější efekt, takže budete vždy vypadat krásně a zářivě.


Odemknutí obličejem

Ikdyž Xiaomi Redmi 9AT upustil od čtečky otisků prstů, nemyslete si, že nemůžete bezpečně chránit všechna svá data a aplikace. Rychlé a snadné odemknutí obličeje máte na dosah ruky.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Xiaomi Redmi 9AT Dual SIM 2GB/32GB Granite Gray


Podobné produkty