Volejte
481 005 781

Oppo Reno 6 5G Dual SIM 8GB/128GB Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6944284693739

Cena pro Vás

13 055 Kč
Oppo Reno 6 5G

Počkejte na své přátele, ale nikdy na telefon

65W SuperVOOC 2.0 nabíjení bezpečně nabije Váš telefon do výše 100% za pouhých 28 minut, protože život nekončí, když nabíjíte.


Dělejte více, méně nabíjejte

Konečně baterie, která dokáže vydržet Vaše tempo. 4.300 mAh velká baterie pracuje s režimem Super Power Saving Mode a Super Nighttime Standby, která Vás udrží v pohybu.


Nový MediaTek Dimensity 900

Je osmijádrový procesor 5G, který využívá nejnovější 6nm výrobní proces k dosažení výkonnějšího výkonu s nižší spotřebou energie. To znamená, že rychleji je všechno jen začátek.


Více paměti pro naplnění vašich vzpomínek

Pokud základ 128GB a 8GM RAM nestačí, systém bezproblémově nastartuje a získáte dalších 5 GB paměti navíc díky rozšíření RAM. A telefon je tak plynulý, že si přepínání ani nevšimnete.


Hra se stala skutečností

Hry dostávají vyšší leve díky tru-to-lite vibracím, které zajišťuje lineární motor. Nechetje hru převzít kontrolu nad mnohými vylepšeními a funkcemi - rychlé spuštění, Bullet notifikace, Režim zaostření hry.


Displej se přizpůsobí Vám

Díky 360 ° snímání světla je Reno6 5G na oko ještě snazší. Senzory předního a zadního světla pracují na vytvoření dosud nejpřesnější automatické regulace jasu obrazovky.


Uspokojivě plynulé posouvání a prohlížení se superrychlou obnovovací frekvencí 90 Hz a vzorkovací frekvencí dotyku až 180 Hz.


ColorOS

The Sound of the Cities vám pomůže relaxovat v atmosféře různých městských scenérií. Nebo se můžete uvolnit pomocí nástrojů, které vám pomohou dýchat, soustředit se a spát.


Ve spolupráci s globální uměleckou a vědeckou institucí Beauty of Science jsme vyvinuli novou řadu surrealistických tapet, které vzbuzují úžas zkoumáním mikroskopických chemických reakcí.


Co je osobní, zůstává osobní

Soukromí pouhým dotykem otisku prstu. Přepínejte plynule mezi dvěma soukromými prostory klepnutím na jiný otisk prstu.


Freeform Screenshot s okamžitým překladem

Přejetím třemi prsty dolů libovolně vyberete jakýkoli tvar z obrazovky. Jedním klepnutím bude vybraná oblast přeložena do více než 100 jazyků pomocí Google Lens.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Oppo Reno 6 5G Dual SIM 8GB/128GB Black


Podobné produkty