Volejte
481 005 781

Aligator S5520 Dual SIM 16GB blue (CZ distribuce)
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 8595181169711

Cena pro Vás

1 600 Kč
Aligator S5520 je spolehlivý a svižný společník,Velký 5,5" displej s technologií IPS

Kvalitní velký displej s technologií IPS a skvělým poměrem stran 18:9 nabízí skvělé zobrazení a prostor pro zábavu i práci. Umožní vám pohodlně a přehledně komunikovat na sociálních sítích, pracovat s dokumenty, hrát hry a sledovat filmy nebo zobrazovat vaše fotografie a videozáznamy. Díky 2,5D technologii výroby je sklo displeje na okrajích zaobleno a je příjemné na dotek. Pohodlnou práci s telefonem zajistí také automatické otáčení obrazovky díky vestavěnému G-senzoru.


Čtyřjádrový procesor, 16GB paměti úložiště a možnost 2 x SIM

Srdcem i mozkem S5520 je výkonný chipset Quad core se čtyřjádrovým procesorem Cortex A7. Grafické aplikace jsou navíc podpořeny 3D akcelerátorem. Telefon reaguje svižně a bez problémů zvládá chod více programů najednou. 16GB úložiště pro vaše data a 1GB operační paměti poskytují velkorysý prostor pro aplikace a soubory. Při potřebě většího úložného prostoru, nebo pro ukládání dalších velkých souborů, jakými jsou například filmy, lze paměť snadno rozšířit pomocí běžné paměťové microSD karty až o 512 GB. Funkce DualSIM umožňuje mít dvě SIM karty v jednom telefonu a obě mohou být na příjmu současně. Pro rozlišení pracovních a soukromých hovorů tak již není nutné u sebe nosit dva telefony.


Dva fotoaparáty

S5020 je vybaven dvěma fotoaparáty pro zaznamenávání zajímavých okamžiků z vašeho života. Pomocí zadního fotoaparátu velmi snadno zaznamenáte vaše zážitky ve fotografiích nebo videosekvencích. Pro zkušenější uživatele jsou v ovládání fotoaparátu připraveny další fotografické funkce. Pořízené fotografie můžete poté díky výkonu telefonu a velkému displeji upravovat v některé z mnoha kreativních aplikací, dostupných na Google Play. Přední fotoaparát využijte pro oblíbené selfie nebo videohovory.


Skvělý operační systém Android™ 8.1 Go

Moderní a svižný operační systém Android™ 8.1 GO je sestaven na míru S5520. Jeho ovládání je jednoduché a intuitivní a nabízí nekonečné možnosti pro nastavení telefonu přesně podle vašich potřeb. Systém byl speciálně odladěn tak, aby pro ukládání Vašich dat a aplikací zůstalo co nejvíce místa. Doinstalováním dalších aplikací se tak váš telefon může stát tím nejlepším pomocníkem v práci i pro volný čas.


GPS a konektivita

Pro snadné určení polohy je telefon vybaven rychlým přijímačem GPS. Rychlé spojení s okolním světem zajistí vestavěné Wi-Fi rozhraní a přijímač 3G/UMTS/HSPA pro mobilní internet. Pro připojení Hands-Free, fitness náramků , smart hodinek a dalších periferií poslouží Bluetooth.


Moderní a atraktivní vzhled nejen pro mladé

Moderní tvar štíhlého těla s úzkými okraji dokonale ladí se zaoblenými hranami. Povrch je metalický, ve čtyřech barevných odstínech. Zlatá, Černá, Modrá, Červená. S5520 zaručeně zaujme vaše okolí i svým vzhledem.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Aligator S5520 Dual SIM 16GB blue (CZ distribuce)


Podobné produkty