Volejte
481 005 781

Doogee S60 Dual SIM 64GB Silver (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6924351617202

Cena pro Vás

7 527 Kč
Doogee S60 - nabušen kvalitním výkonem a odoností

Hledáte odolný outdoorový telefon s opravu dobrým výkonem, a ne ty, který se sotva rozeběhnou? Nyní tu je Doogee S60! Kvalitní odolné tělo s odolnostní certifikací IP68 (můžete ponořit pod vodní hladinu do maximální hloubky 1 metru až po dobu 30ti minut), displej kryje ochranné sklo Gorilla Glass 5, které zaručí pevnost v náročných podmínkách.


5,2 palcový displej s FullHD rozlišením je základ pro kvalitní zobrazení veškterého obsahu. Další zajímavostí je baterie o kapacitě 5.580 mAh, které zaručí extrémní výdrž příkladem na cestách, tu však lze i dobíjet bezdrátově - tedy bez nutnosti mít vlastní nabíjecí kabel. Co se výkonu týče, tak je zde výbava zcela nečekaná. 6GB paměť RAM doplněna o 64GB vnitřní paměti. Telefon nabízí možnost paměťové karty a to až do velikosti 128GB. Paměti tak je zcela dostatek.


Kromě kvalitního zpracování nabízí Doogee S60 i kvalitní fotoaparát, jenž dokáže zachytit ostré fotografie v rozlišení 21 MPx. Díky duálnímu LED blesku a OIS stabilizaci obrazu umožňuje zaznamenat povedené snímky i za zhoršených světelných podmínek. Potěší i celá řada šikovných funkcí, díky kterým budou fotografie ještě dokonalejší. Přední fotoaparát byl naladěn na rozlišení 8MPx které zaručí kvalitní selfie či videohovory.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Doogee S60 Dual SIM 64GB Silver (CZ Distribuce)


Podobné produkty