Volejte
481 005 781

Samsung SM-A013G Galaxy A01 Core Dual SIM 1GB/16GB Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.


Cena pro Vás

2 492 Kč
Velká obrazovka se zlepšenou viditelností

Galaxy A01 Core 5,3 "HD+ s pohodlně velkou a širokou obrazovkou. Díky vyrovnanému pozorovacímu úhlu je sledování vašeho obsahu skutečným potěšením.


Štíhlé tělo

Do tenkého (pouze 8,6 mm) pouzdra Galaxy A01 Core se diskrétně umístila prostorná baterie a krása vnějšího designu příznivě zdůrazňuje velkolepé pruhy.


Pořizujte fotografie pomocí hlavního a předního fotoaparátu

Zachyťte své nej okamžiky krásnými a jasnými snímky z 8MPx hlavního fotoaparátu na Galaxy A01 Core. Nebo se staňte protagonistou otočením smartphonu a použitím přední kamery s rozlišením 5 MPx.


Navrženo pro optimální výkon

Smartphone Galaxy A01 Core je navržen tak, aby vyhovoval vašim základním každodenním potřebám. Má 1 GB RAM pro klidný výkon a 16 GB interního úložiště. Operační systém Android (verze Go) také udržuje volnou paměť díky vyhrazeným předinstalovaným aplikacím optimalizovaným pro rychlý a snadný provoz.


Dostatečná energie

Hrajte déle s baterií 3 000 mAh (obvykle). Zvýšená kapacita baterie vám umožní méně často nabíjet smartphone a trávit déle to, co máte rádi.


Se Samsung je váš smartphone vždy v dokonalém pořádku

Při nákupu smartphonu Galaxy můžete mít naprostý klid. Online diagnostika a optimalizace pomocí aplikace Samsung Members usnadňuje přizpůsobení vašeho zařízení a naše horká linka vám pomůže s případnými problémy.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-A013G Galaxy A01 Core Dual SIM 1GB/16GB Black


Podobné produkty