Volejte
481 005 781

Samsung SM-A105F Galaxy A10 Dual SIM Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 8801643996161

Cena pro Vás

4 353 Kč
Samsung SM-A105F Galaxy A10


DISPLEJ

Jednu ze svých hlavních předností neskrývá telefon Samsung Galaxy A10 uvnitř, ale dává ho patřičně na obdiv. Až se do jeho displeje s rozlišením 1520 x 720 (HD+) zadíváte na vlastní oči, pochopíte proč. Na úhlopříčce 6,2" vám naservíruje dostatečně detailní obraz v příjemných barvách, aby každé jeho zapnutí přinášelo radost.


VÝKON

O vysoký výkon telefonu Samsung se stará 8jádrový procesor na frekvenci 1.6 GHz, podpořený 2 GB operační paměti. Díky tomu si na 6.2" displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém.


FOTOAPARÁT

Probuďte v sobě své umělecké já a zachyťte všechny jedinečné momenty ve vašem životě. O detailní vykreslení fotek bez nutnosti softwarových úprav se stará pokročilý 13Mpx fotoaparát, jímž je SAMSUNG Galaxy A10 vybaven. Kvalitní čip, optika a sofistikovaný systém ostření umožňují fotit i za šera bez nepříjemného šumu či rozmazání.


DATA

Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti telefonu SAMSUNG Galaxy A10 o bohaté kapacitě 32 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém.


Pokud by vám nestačila kapacita vnitřní paměti, můžete úložný prostor telefonu Samsung snadno rozšířit pomocí paměťové karty o další desítky GB. Následně lze také na kartu soubory přesunout (včetně podporovaných aplikací), a uvolnit tak potřebné místo v telefonu.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-A105F Galaxy A10 Dual SIM Black


Podobné produkty