Volejte
481 005 781

Samsung SM-A115F Galaxy A11 Dual SIM 3GB/32GB Black
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

4 141 Kč
Velká obrazovka pro lepší zobrazení

Ponořte se do velkého 6,4palcového displeje Infinity-O Galaxy A11. Široký poměr stran naplní vaši obrazovku obsahem od okraje k okraji. Sledujte svá oblíbená videa, hry a živé přenosy v živém HD + TFT.


Stylová barva na dlani

Galaxy A11 vám pomůže vyniknout z davu s elegantním vzhledem, který odpovídá vašemu stylu. Jeho hladké křivky mají pocit, jako by byly stvořeny pro vaši ruku, pro úchop, který se snadno drží po celý den. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje, například klasickou černou nebo bílou nebo barevnou modrou.


Trojitý fotoaparát pro zachycení vašich živých okamžiků

Fotoaparát Galaxy A11 se skládá z 5MP ultra širokoúhlého fotoaparátu se 115stupňovým zorným polem, jako je lidské oko, a fotoaparátu s rozlišením 13MP (F1,8) pro jasné a jasné fotografie po celý den. A na závěr, 2MP hloubková kamera pro nastavení hloubky ostrosti.


Ultra široká kamera pro větší perspektivu

S ultra širokým fotoaparátem se do vašich fotografií vejde více. Širokoúhlý úhel 77 stupňů a ultra široký úhel 115 stupňů vám umožní zachytit to, co vidíte, takže vám neuteče okamžik z místa, kde stojíte. Nyní je ještě snazší získat skvělé panorama.


Hloubková kamera přivede váš objekt do centra pozornosti

2MP hloubková kamera umožňuje upravit hloubku ostrosti před a po hřebu. Pokročilá hloubková kamera s rozlišením 2 MP eliminuje nežádoucí šum pozadí z vašich snímků, aby vypadaly profesionálněji.


Selfie přitahující pozornost jsou snadné

Fotoaparát je na vás, takže je váš čas zářit. Díky 8MP přednímu fotoaparátu Galaxy A11 budou vaše selfie vypadat úžasněji a díky živému zaostření získáte jemné rozostření pozadí, díky kterému bude vaše osobnost hvězdou obrazu.


Síla, která vás udrží

Když žijete, potřebujete telefon, který vydrží. Baterie 4 000 mAh, vám dává možnost streamovat, sdílet a hrát dál. A pokud vám začne docházet, připojte se a zapněte až 15W rychlé nabíjení.


Solidní výkon, takže můžete dělat víc

Galaxy A11 má rychlé zpracování a prostorné úložiště, takže se nyní můžete soustředit. Pokročilý osmijádrový procesor a 2 GB RAM poskytují plynulý a efektivní výkon. Stahujte více a mazejte méně díky internímu úložišti až 32 GB. Přidejte ještě 512 GB kartu microSD.


Pohodlné mobilní zabezpečení

Snímač otisků prstů

Zjednodušte mobilní přístup pomocí zabezpečení, kterému můžete důvěřovat. Galaxy A11 je vybaven zadním skenerem otisků prstů, který umožňuje snadné přihlášení k podporovaným aplikacím a odemčení zařízení.


Rozpoznávání obličejů

Nyní můžete telefon okamžitě odemknout pouhým přiložením k obličeji. Technologie Face Recognition poskytuje mobilní přístup pouze vám a zajišťuje, že vaše osobní údaje nespadnou do nesprávných rukou.


Udržujte své zařízení ve špičkovém stavu u nás

Užijte si klid, když se rozhodnete koupit smartphone Galaxy. Interaktivní diagnostika a optimalizace v aplikaci Samsung Members usnadňuje vyladění výkonu vašich zařízení, zatímco naše linka pomoci vám umožňuje řešit problémy, když potřebujete další pomoc.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-A115F Galaxy A11 Dual SIM 3GB/32GB Black


Podobné produkty