Volejte
481 005 781

Samsung SM-F907F Galaxy Fold 5G 512GB Space Silver
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

31 468 Kč
Samsung SM-F907F Galaxy Fold 5G


Infinity Flex displej

Dynamic AMOLED obrazovka s úhlopříčkou 7,3 palce překonává představy o displejích mobilních zařízení. Je vyrobena z revolučního polymeru, který jí propůjčuje ohebnost. Infinity Flex displej je navíc tou největší obrazovkou, kterou kdy smartphony Galaxy měly.


Hřbet s ohebným kloubem

Skládací mechanismus Galaxy Fold je sestrojený s přesností a péčí věnovanou výrobě luxusních hodinek. Flexibilní kloub umožňuje symetrický pohyb i následné zafixování telefonu v rozevřené poloze. Používání Galaxy Fold je tak podobně přirozené jako otevření knihy. Testováno až na 200 000 složení.


Šestice fotoaparátů

Šestice profesionálních fotoaparátů je zárukou vždy perfektních záběrů. A Infinity Flex displej můžete při focení dokonce použít jako rozsáhlý hledáček.


Plynulé propojení

Externí a hlavní obrazovka Galaxy Fold jsou propojené, takže při rozložení telefonu je zachována kontinuita aplikací a obsahu. Zcela automaticky a plynule se zobrazí na druhém displeji.


Plnohodnotný zážitek z telefonu

Když je složený, tak se díky kompaktním rozměrům snadno vejde do kapsy nebo kabelky. Stejně tak se Galaxy Fold pohodlně drží a ovládá i jednou rukou. Všechno budete mít na dosah.


Multitasking

Skládací telefon Galaxy Fold představuje spojení jedinečných možností hardwaru i softwaru. Používejte současně až tři různé aplikace – například hrajte hru, sledujte stream a pište si s přáteli, a to vše najednou.


Procesor, RAM a úložiště

Galaxy Fold je vybavený 12 GB RAM pro ten nejnáročnější multitasking. Bez problémů můžete najednou hrát hry, sledovat online vysílání i sami streamovat. A díky 512 GB interního úložiště máte vždy dost místa pro své aplikace a soubory.


Duální baterie

Revoluční duální baterie s (typickou) kapacitou 4 380 mAh využívá oba články baterie, aby předešla přehřátí. Z důvodu šetření energie ukládá inteligentní správa baterie nepoužívané aplikace do rezervního módu.


Futuristické barvy

Vychutnejte si fantasticky futuristický vzhled hřbetu a těla telefonu v prémiovém provedení a barvách Space Silver či Cosmos Black.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-F907F Galaxy Fold 5G 512GB Space Silver


Podobné produkty