Volejte
481 005 781

Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold2 5G Dual SIM 12GB/256GB Mystic Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

50 989 Kč
Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Druhá generace skládacího Foldu posouvá toto revoluční řešení ze spíše experimentální roviny na úroveň vlajkových lodí Samsungu. Na vývoji zařízení je vidět velký kus odvedené práce a z Galaxy Z Fold2 5G se stává plnohodnotný telefon pro každodenní použití.


Poznejte podobu budoucnosti

Otevírá se před vámi budoucnost mobilních telefonů. Galaxy Z Fold2 5G je vybaven těmi nejmodernějšími mobilními technologiemi včetně vylepšeného ohebného skla, bezkonkurenčního výkonu a inteligentní duální baterie.


Důmyslný design skrytého kloubu

Konstrukce Galaxy Z Fold2 5G je uzpůsobena tak, aby každé rozložení a složení telefonu bylo přirozené a plynulé. To je zajištěno promyšleným designem mechanického kloubu ukrytého ve hřbetu telefonu. Během otevírání či zavírání telefonu navíc můžete ponechat obrazovku v jakékoliv poloze díky technologii CAM a režimu Flex.


Variabilně polohovatelná obrazovka

Videohovory hands-free, focení telefonem z nových úhlů nebo sledování seriálů na vnější obrazovce Galaxy Z Fold2 5G. To vše a mnohem více vám umožňuje režim Flex, díky kterému dokáže telefon fixně udržet vámi nastavenou polohu Infinity displeje s jistotou zkušeného jogína.


Prostorná hlavní obrazovka

Výjimečnost Galaxy Z Fold2 5G pochopíte, jakmile jej poprvé rozevřete. Rozprostře se před vámi rozsáhlá pracovní plocha 7,6" hlavního Infinity displeje, na které veškerý obsah skvěle vynikne i na silném slunečním světle díky realistickým barvám a vysokému jasu. Samsung navíc myslel na vaše zdraví a minimalizoval záření škodlivého modrého světla, které způsobuje únavu a pálení očí.


Skvělá ergonomie a praktičnost

Galaxy Z Fold2 5G si vzal to nejlepší ze smartphonu i tabletu. Výsledkem je telefon, který vám nabízí ten nejvyšší výkon, skvělou kompaktnost, ergonomii a dostatek prostoru pro multitasking i zábavu. Veškerý obsah máte rychle a bezpečně k dispozici díky bočnímu snímači otisků prstů.


Ovládněte online gaming

Získejte převahu nad svými soupeři v online gamingu. Hlavní 120Hz obrazovka Galaxy Z Fold2 5G s rychlou odezvou vám poskytne plynulý obraz s více snímky za sekundu a tím i důležitou výhodu – zbytek je jen na vás. Pro ještě lepší podmínky ke hraní si pořiďte Bluetooth ovladač a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live.


Poznejte zvuk AKG

Nechte se pohltit stereo zvukem duálních reproduktorů AKG umístěných ve spodní a horní části vnější obrazovky Galaxy Z Fold2 5G. Dvojice reproduktorů s vysokým dynamickým rozsahem vylepší každý zážitek ze sledování filmů nebo hraní her.


Zařaďte rychlost 5G

Objevte možnosti, které 5G sítě přinášejí. Hyperrychlé stahování a streamování je s Galaxy Z Fold2 5G realitou. Bezkonkurenční rychlost a stabilitu připojení získáte i na sítích Wi-Fi díky podpoře standardu Wi-Fi 6.


Dvě baterie v jednom

Abyste mohli pracovat a bavit se po celý den, je Galaxy Z Fold2 5G vybaven inovativní duální 4 500mAh baterií. Telefon navíc inteligentně přizpůsobuje využití baterie podle aktuální činnosti, aby její kapacita byla využita co nejefektivněji.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-F916B Galaxy Z Fold2 5G Dual SIM 12GB/256GB Mystic Black


Podobné produkty