Volejte
481 005 781

Samsung SM-G960F Galaxy S9 64GB Burgundy Red
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

21 282 Kč
Galaxy S9/Galaxy S9+

Nový rozměr fotoaparátu, přizpůsobí se všem podmínkám

Galaxy S9 je dalším vývojem fotoaparátu mobilních zařízení. Jeho 12Mpx zadní fotoaparát je mimo optické stabilizace a citlivého Dual Pixel senzoru navíc vybaven také inovativní variabilní clonou. Ta dle okolního světla automaticky přizpůsobuje nastavení a světelnost objektivu. V jasném prostředí využívá hodnotu f/2,4, ve zhoršených podmínkách pak nastavuje světelnost f/1,5. Takovou hodnotou světelnosti a výkonu při nedostatku světla se žádný jiný chytrý telefon nemůže pochlubit. Samozřejmostí je i možnost manuálního nastavení clony podle uměleckých představ.


Superzpomalené záběry Vám odhalí nevídané záběry

Mnohdy stačí jeden moment, aby uniklo vše důležité. Díky schopnosti zpomalit čas to však s Galaxy S9/Galaxy S9+ nehrozí. Fotoaparát totiž dokáže natočit video rychlostí 960 snímků za sekundu (2160p se 60fps, 1080p s 240fps, 720p s 960fps), tedy se čtyřikrát vyšší frekvencí záběrů než u běžného zpomaleného videa ve 240fps. Superzpomalený režim lze při pořizování jednoho videa aktivovat až dvacetkrát pro zvýraznění nejlepších momentů. Nebo se lze spolehnout na automatický snímač, který režim aktivuje při detekci pohybu. V obou případech však na zachycených záběrech spatříte všechny důležité detaily, které vám dosud mohly uniknout.


Tlumočník ve vašem fotoaparátu

Smartphone s přístupem na internet nebo slovníkovou aplikací je jistě praktickým pomocníkem nejen na cestách, řešení nabízené Galaxy S9/Galaxy S9+ je však ještě pohodlnější a praktičtější. Pro překlad libovolného textu lze jednoduše využít samotný fotoaparát s integrovaným virtuálním asistentem Bixby. Automatický překlad nápisů v záběru následně probíhá v reálném čase, není třeba tak nic stahovat, instalovat nebo ručně vypisovat.


Spolehlivé odemčení pohledem

Odemčení Galaxy S9 nebo Galaxy S9 Plus lze jistě použít tradiční způsoby - gesto či heslo, případně otisk prstu, ke snadnému odemčení za všech podmínek je ideální nový systém inteligentního rozpoznání obličeje. Ten využívá identifikaci tváře i snímače duhovky a zvolí optimální využití těchto technologií například podle úrovně osvětlení. K dispozici navíc je i nově umístěný skener otisků, na který lze při obyčejné manipulaci s telefonem jednoduše dosáhnout.


Ten nejlepší displej pro médiální svět

Ať už prohlížíte noční fotky z fotoaparátu s variabilní clonou, nebo sledujete nečekané chvilky zachycené na superzpomaleném videu, musíte mít obrazovku, na které lze všechny vizuální detaily skutečně zobrazit. Infinity displej s úhlopříčkou 5,8 palce (u Galaxy S9+ 6,2 palců) splňuje ty nejpřísnější požadavky na obrazovou kvalitu. S rozlišením Quad HD+ a technologií Super AMOLED je zárukou dokonalého zobrazení, který navíc neomezují tradiční rámečky.


Vychutnejte si audio bezkonkurenční kvality

Vyšší hlasitost i kvalitu zvuku vám zprostředkují stereo reproduktory kalibrované uznávanými experty ze společnosti AKG. Jejich čistý zvuk je 1,4× silnější než u předchozích telefonů řady Galaxy.


Ponořte se do fantastické atmosféry

Objevte novou dimenzi audia díky Dolby Atmos. Obklopí vás úchvatný trojrozměrný zvuk připomínající posluchačský zážitek z moderního kinosálu.


Telefonu s certifikovanou voděodolností kapky vody nevadí

Ani déšť není překážkou. Ať už tvoříte jedinečné fotografie, nebo jen píšete zprávu přátelům, voda váš zážitek s Galaxy S9 a S9+ neohrozí. Mají totiž certifikaci odolnosti proti vodě i prachu IP68.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-G960F Galaxy S9 64GB Burgundy Red


Podobné produkty