Volejte
481 005 781

Samsung SM-G973F Galaxy S10 128GB Blue
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 8801643842789

Cena pro Vás

15 989 Kč
Telefon nové generace

Nechejte se okouzlit smartphonem nové generace. Už při prvním pohledu na Samsung Galaxy S10 vás očaruje design s neuvěřitelně rozsáhlým Infinity-O displejem bez výrazných rámečků a bez výřezu. Ultrazvukový snímač otisků prstů přímo v obrazovce vám poskytne spolehlivou ochranu vašeho soukromí. A úžasné vzpomínky i umělecká díla vytvoříte inteligentním profesionálním fotoaparátem se čtyřmi objektivy.


Snímač otisků v displeji

Od bezpečného odemčení vašeho smartphonu vás dělí jediný dotyk. Nové umístění čtečky otisků prstů přímo v displeji vám používání vašeho telefonu výrazně ulehčí. Inovativní ultrazvuková technologie je navíc rychlá, spolehlivá a ideální pro zabezpečení vašeho telefonu před nepovoleným přístupem.


Čtyři objektivy k vašim službám

Úžasné fotografie při každé příležitosti. Právě ty vám zaručí čtveřice objektivů inteligentního fotoaparátu Galaxy S10. Výjimečně rozsáhlé záběry zajistí širokoúhlý a ultraširokoúhlý objektiv, teleobjektiv se zase postará o dvojnásobný optický zoom. Selfie fotoaparátem s autofokusem pak vytvoříte skutečně okouzlující autoportréty.


Skvělé fotky nezastaví ani tma

Při fotografování s Galaxy S10 nezáleží na světelných podmínkách. Díky variabilní cloně se totiž jeho inteligentní fotoaparát dokáže přizpůsobit i noční tmě. V té vám pomůže i vícenásobná expozice, která zkombinuje několik rychle za sebou pořízených fotografií. Tmy už se tak nemusíte bát.


Fotografujte jako profesionál

Díky strojovému učení, neurálnímu procesoru a sofistikované analýze záběrů vás Samsung Galaxy S10 promění na profesionálního fotografa. Detekuje vámi zachycovanou scénu a přizpůsobí podle ní svá nastavení. Také umí rozpoznat nedostatky fotografie, jako je například mrknutí. A jeho inteligentní funkce vám dokonce navrhne ideální kompozici vaší fotografie.


Sdílejte baterii svého telefonu

Kapacita baterie smartphonu Galaxy S10 je skutečně velkorysá. Dokonce natolik, že ji může využívat i vaše okolí. Galaxy S10 je totiž schopný prostřednictvím technologie bezdrátového sdílení energie nabíjet jiná zařízení. Ať už to jsou wearables Samsung, nebo jiné smartphony.


Jedinečně příjemný zážitek

Díky nadstavbě operačního systému Samsung One UI můžete rozmanité funkce svého smartphonu ovládat jednou rukou ještě pohodlněji než doposud. Uživatelské rozhraní na obrazovce telefonu je proto perfektním doplňkem jeho elegantního a ergonomického designu. Jejich souhrou tak vzniká výjimečně komfortní zážitek.


Spolehlivý bezpečnostní systém

Samsung Galaxy S10 se pyšní prvotřídním zabezpečením. Platforma Samsung Knox ho totiž chrání nejen na úrovni softwaru, ale je integrovaná přímo do hardwaru telefonu. A navíc vám poskytuje užitečné funkce, jako je Zabezpečená složka, do které můžete uložit a uzamknout důležitá data.


Herní zábava nejvyšší úrovně

Nenechejte se při hraní vašich oblíbených her ničím vyrušit. Ani zpomalením, ani přehříváním. Díky osmijádrovému procesoru s inteligentní optimalizací herního výkonu bude váš zážitek perfektně plynulý, odpařovací komora zase udržuje teplotu telefonu na bezpečných hodnotách. Když ještě aktivujete speciální herní nástroje Game Launcher a Game Tools, dosáhnete na tu nejvyšší úroveň mobilního hraní.


Tři modely Galaxy S10. Vyberte si ten svůj

Všechny se pyšní stejně fantastickým Infinity-O displejem. Výkon jim dodává stejně rychlý procesor. Každý ale nabízí jedinečný design, originální barevnost a různé rozměry. Vyberte si z trojice telefonů nové generace Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ právě ten, který právě vám nejlépe padne do ruky a který se vám líbí úplně nejvíc.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-G973F Galaxy S10 128GB Blue


Podobné produkty