Volejte
481 005 781

HTC U12 Plus Dual SIM Flame Red

Dostupnost: Vyprodáno

HTC U12 Plus Dual SIM Flame Red je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:Zcela nový design s tlačítky citlivými na tlak, novým stylem reakce na dotyk a inteligentními, interaktivními okraji vám umožňuje dělat ještě více věcí jednou rukou. Nejlépe hodnocená sada duálních fotoaparátůi. Nejlepší zvuk ve sluchátkách i z reproduktorů. Nejnovější mobilní platforma Snapdragon 845, která je v každém telefonu HTC U12+, předčí vaše očekávání.


Další generace Edge Sense nabízí více užitečných funkcí. Nyní dokonce rozpozná, kterou ruku používáte, a dává vám svobodu volby ovládání jednou rukou bez rozdílu.


Jak se nám podařilo ještě vylepšit Edge Sense? Nyní jsme kromě zmáčknutí zařadili i nové funkce jako dvojité poklepání nebo podržení. Dělejte vše rychleji, lépe a daleko pohodlněji – jednou rukou.


Zlehka zmáčkněte telefon

Jednoduše zmáčkněte telefon a pořizujte fotografie, spouštějte hlasové asistenty a vyvolávejte Edge Launcher, nastavitelný způsob rychlého přístupu k oblíbeným aplikacím, kontaktům a rychlým nastavením.


Podržte tuto obrazovku a začne se chovat skvěle

Díky jednoduchému podržení lze zachovat obrazovku, jak ji chcete, i když ji položíte směrem dolů. Je konec s obtěžujícím zbytečným otáčením a ztmavováním obrazovky. Jde o nejužitečnější funkci a ani jste si neuvědomovali, že vám chybí.


Dvojité poklepání: Jednou rukou. Libovolnou

Poklepejte dvakrát na libovolnou stranu a ovládejte telefon snadno jednou rukou. Zobrazí se nastavitelná miniobrazovka, na níž máte vše na dosah palce. Nastavte klávesu Zpět nebo novou navigační lištu a můžete snadno používat obrazovku s poměrem 18:9. Zcela interaktivní řešení.


Edge Sense 2 funguje téměř ve všech aplikacích z obchodu Google Play. Ano, jsou to miliony aplikací!iiNastavte Edge Sense 2 na přiblížení mapy nebo přehrávejte a pozastavujte hudbu a mnoho dalšího. Vaše aplikace, váš způsob.


Uvolněte si ruce

Se stále zapnutým hlasem nebo díky jednoduchému zmáčknutí telefonu získáte přístup k asistentům Google Assistant nebo Amazon Alexaiii, kteří vám pomůžou, kdykoli budete potřebovat.


Zmáčknutí pomáhá všem

Zmáčknutí vám nejen pomůže zvládnout vše rychleji, ale pomáhá lidem na celém světě ke snadnějšímu přístupu ke čtečce obrazovky Accessibility Talk Back.


Nejlépe hodnocená sada duálních fotoaparátů na trhu!

Opět vám přinášíme kameru oceňovanou a podporovanou odborníky z DxOMark.v Vaše fotografie budou úchvatné a vaše videa s podmanivým zvukem se budou výrazně lišit od ostatních.


Duální fotoaparáty. Na přední i zadní straně

Díky 4 fotoaparátům umožňuje telefon HTC U12+ zpracování obrazu ve vynikající kvalitě a otevírá zbrusu nové světy pro uměleckou kreativitu.


UltraSpeed Autofocus 2 – nejlepší ve své třídě

Užívejte si nebývalé úrovně detailů a čistoty prakticky v libovolném prostředí, dokonce i když je objekt záznamu v pohybu. Přidali jsme i laserové ostření, takže můžete přesně zaostřit i v šeru.


HTC U12+ přináší zvuk, jaký jste ještě neslyšeli – do sluchátek HTC USonic i do systému reproduktorů HTC BoomSound™ Hi-Fi edition. Jakmile ho uslyšíte, už nikdy nebudete chtít slevit.


Zatím nejhlasitější, nejčistší a nejlepší BoomSound! Design nenásilně rozdělující basové a výškové reproduktory přináší neslýchanou sílu a čistotu zvuku. Tento zvuk rozpumpuje váš svět.


Krása tekutého povrchu

HTC U12+ představuje zcela nový přístup k tomu, čeho lze v designu a konstrukci dosáhnout. Edge Sense 2.0 s tlačítky citlivými na tlak oživuje okraje. Přidejte ještě výběr krásných barev a HTC U12+ má zkrátka nejdynamičtější vzhled, který jsme zatím vytvořili.


Průsvitná modrá

Obdivujte vnitřní i vnější krásu HTC U12+ v průsvitně modrém provedení. Jemný přechod barev s průsvitným designem vám nabízí intimní pohled na skvělé zpracování detailů tohoto zařízení.


HTC U12+ nabízí výkon, který vám vezme dech. Telefon, který se nebojí namočitix. Více paměti a lepší konektivita pro větší rychlosti. Nejnovější a nejvýkonnější čipová sada a mnoho dalšího.


Boří očekávání

Mobilní platforma Qualcomm Snapdragon 845 přináší rychlejší grafiku a vyšší rychlost, než cokoli v minulosti. Jde o nejmodernější inteligentní mobilní platformu umocňující způsob, jakým vidíte a slyšíte svět kolem vás, i způsob interakce s ním.


Úchvatný a odolný proti vodě

Stupeň odolnosti proti vodě IP68 znamená, že telefon můžete používat i v dešti a prašném prostředí. Jde o ochranu, která vás zbaví starostí, i když se náhle zhorší počasí.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě

Technické parametry


Co nabízí HTC U12 Plus Dual SIM Flame Red