Volejte
481 005 781

Vivo Y21s Dual SIM 4GB/128GB Midday Dream
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6935117840413

Cena pro Vás

4 880 Kč
Vivo Y21s

Displej

Každý Váš prohlížený obrázek, hra, nebo aplikace, bude vypadat jako všechno živé. Jelikož je IPS LCD displej vybaven rozlišením HD/FHD+, a má navíc technologii in-cell, budete doslova uchváceni ostrými detaily a plně sytými barvami. Hraní her Vás pohltí a sledování filmů se stane Vaším novým koníčkem. Váš zrak ochrání režim ochrany zraku, který filtruje modré svělo, tak aby byl pohled na obrazovku příjemný a nebolely Vás oči. Kompaktní rozměr 6.51 palců se Vám bude pohodlně držet a ovládat jednou rukou. Poměr stran je 20 : 9 a poměr obrazovky k tělu 89%. Za zmínku stojí i jemnost displeje 270 ppi a parádní rozlišení 720 x 1600 pixelů. Telefon Vivo je elegantním kouskem, který má antireflexní povrch, s jemným leskem. Vaše otisky prstů tak budou omezeny a Vy se můžete nerušeně bavit. Je to luxusní kousek, který snoubí eleganci a nadupané technologie. Výhodou je i boční čtečka otisků prstů a funkce Face Wake, kdy mrkneš a nemusíš se zdržovat zbytečným ovládáním.


Fotoaparát

Hlavní kamera Vám nabízí 50MPx čočku, která představuje novou definici fotografie ve vysokém rozlišení. Problémem není ani ořezání a zvětšení, čistota obrazu zůstane stejná. Skvěle ji doplňují další dvě čočky - makro režim 2MPx, který zaostří ten nejmenší detail i na 4cm a čočka s bokeh efektem 2MPx, která se postará, aby i rozmazání pozadí bylo přirozenější. Noční režim disponuje nejnovější technologií, potlačí tak šum na úrovni formátu RAW. Dokáže tak sloučit i několik snímků do jednoho, při zachování čistoty a jasnosti. Selfie kamerka Vám udělá selfíčka v kvalitě 8MPx. Hravě tak uděláš kvalitní fotky, které můžeš i ořezávat a zoomovat. Je vybaven i zkrášlovacím režimem. Nemusíš tak řešit nasvícení. Hlavní čočka má také funkci PDAF - ostření detekcí fázového posunu a LED blesk. Editor videa s umělou inteligencí Vám vytvoří stylový videa, která hned můžete sdílet na sociálních sítích.


Procesor a paměť

Tenhle 4GB telefon má v rukávu šikovný paměťový trik. Až 1GB nevyužitého prostoru, v paměti ROM, dokáže využít jako rozšíření RAM, aby bylo přeskakování mezi aplikacemi ještě plynulejší. Můžeš tak stahovat co Tě baví a neřešit kolik máš právě GB. Interní úložiště, již zmíněné ROM, čítá pěkných 128GB. Duší telefonu je 8jádrový procesor Helio G80, s frekvencí 2.0GHz. Získáte tak větší výkon a lepší obrazovou kvalitu. Můžete tak hrát hry na špičkové úrovni. Grafický čip nese označení Mali-G52MC2. Operační systém byl aplikován ve verzi Funtouch OS 11.1, dotykové ovládání je tak příjemné, jednoduché a především praktické. Pomocí technologie Multi-Turbo 5.0 získáte lepší datové připojení, rychlejší systémové procesy a ušetříte zároveň energii. Chlazení získalo 4prvkovou verzi.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Vivo Y21s Dual SIM 4GB/128GB Midday Dream


Podobné produkty