Volejte
481 005 781

Huawei Y6 2018 Dual SIM Gold
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6901443223411

Cena pro Vás

3 979 Kč
Huawei Y6 2018

5,7 palcový HD+ (1 440 x 720) FullView Displej HUAWEI s vynikajícím rozlišením a ultra vysokým poměrem obrazovky k tělu přináší do vašeho světa větší rozhled.


Moderní krása

Díky elegantnímu designu 2,5D obrazovky, která dokonale ladí s měkkým matným materiálem zadní části a zvýrazňuje barevné odstíny rámečku fotoaparátu. Lehký, živý, výjimečný – jde o víc než jen telefon, je to módní ikona.


Tónování bleskem při selfie pro dokonalé selfie

Světelné efekty ve studiové kvalitě vás ukážou v tom nejlepším světle, a to i ve špatně osvětleném prostředí. Díky režimu manuálního a automatického nastavení můžete mít z každého portrétu dokonalý snímek i předním 5megapixelovým fotoaparátem.


Vylepšete své momentky s objektivem rozšířené reality

Snímky pořízené pomocí samospouště mohou být ještě zábavnější díky výměně pozadí v reálném čase podporované předním fotoaparátem. Jak přední, tak zadní fotoaparát také podporují integrované filtry, které vylepší vaše fotografie a zajistí vám víc bodů u vašich přátel.


Odemkněte svůj svět pouhým pohledem

Využijte svůj obličej jako heslo, probuďte telefon a odemkněte jej jediným pohledem díky pohodlné funkci odemknutí obličejem.


Chytřejší telefon, bezproblémovější zážitek

EMUI 8.0 , vycházející ze systému Android 8.0 umožňuje vašemu telefonu učit se a proaktivně optimalizovat přidělování zdrojů, díky kterému budou reakce na každé potažení vašeho prstu rychlejší.


Ať zábava nikdy neskončí

Ponořte se do světa her díky hernímu režimu, který přiděluje zdroje tak, aby vám zajistil optimální výkon. Vychutnejte si tu chvíli pro sebe, ale zároveň zůstaňte v kontaktu díky tichým upozorněním, se kterými si můžete vychutnat nerušenou zábavu.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Huawei Y6 2018 Dual SIM Gold


Podobné produkty