Volejte
481 005 781

Asus ZenFone 8 Flip 5G Dual SIM 8GB/256GB Silver
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 4711081127741

Cena pro Vás

20 990 Kč
Asus Zenfone 8 Flip 5G je moderní telefon vybavený výkonným procesorem, řadou dokonalých funkcí, ale především pak jedinečným, skvělým a inovativním otočným fotoaparátem Flip!


Ostrý obraz

Hladké posouvání a nerozmazaný obraz, to jsou hlavní prvky 6,67“ AMOLED displeje s obnovovací frekvencí 90 Hz. Radost Vám rovněž udělá i špičkové zobrazení a přesnost barev anebo certifikace HDR10+, díky čemuž budou vidět a budou zvýrazněné i detaily v jinak tmavých scénách. A aby displej vypadal skvěle opravdu dobře, je chráněn odolným sklem Corning Gorilla Glass 6.


Výkonný a rychlý

Asus Zenfone 8 Flip je vybaven systémem Android 11 s moderním a intuitivním prostředím ZenUI 8.


ZenUI je uživatelské rozhraní, které vám přináší více než 1 000 funkcí, které vylepšují nebo rozšiřují standardní rozhraní systému Android. Těšte se z jednoduchého a pohodlného ovládání, elegantního designu a čistého vizuálního stylu. V rozhraní jsou všechny důležité informace vždy umístěny v popředí uprostřed obrazovky, takže máte neustále vše potřebné po ruce.


Výkonným srdcem telefonu je pak úžasná mobilní platforma Qualcomm Snapdragon 888 5G, která nabízí ty nejvyšší 5G rychlosti a umožňuje vám stahovat nebo sdílet soubory rychleji než kdykoliv předtím. Skvělý výkon procesoru je doplněn o 8 GB operační pamětí a 256 GB úložiště.


Moderní otočný fotoaparát

Popusťte naplno uzdu své kreativitě s otočným fotoaparátem Flip! S otočným fotoaparátem Flip můžete používat stejný fotoaparát s vysokým rozlišením pro snímky zepředu i zezadu. S tímto jedinečným modulem tří otočných fotoaparátů získáte širokoúhlý hlavní fotoaparát, ultra širokoúhlý fotoaparát a teleobjektiv. Ta stejná sestava kamer pořizuje úžasné snímky také v noci nebo při slabém osvětlení.


Okouzlující videa

Kromě mimořádných snímků si můžete užívat i možnost natáčet opravdu kvalitní videa v kvalitě až 8K a díky spoustě výkonných a inteligentních funkcí můžete snadno zachytit jakýkoli důležitý okamžik v ohromujících detailech a s neuvěřitelnou čistotou.


Zenfone 8 Flip nabízí také dokonalé funkce videa v režimu Pro. K dispozici je také trojice mikrofonů pro vylepšené snímání zvuku při nahrávání.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Asus ZenFone 8 Flip 5G Dual SIM 8GB/256GB Silver


Podobné produkty