Volejte
481 005 781

Garmin Fenix 6 Pro Solar Mineral Blue White Stone Band EXTRA Cena
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.


Cena pro Vás

19 999 Kč
Outdoorové chytré hodinky Garmin fénix 6 Pro Solar vám poskytnou metriky, které vás posunou dál. Měří celou řadu sportů a díky novým optickým snímačům pokročile analyzují vaši srdeční činnost včetně variability pulzu, úrovně okysličení krve nebo hodnoty aerobní vytrvalosti VO2 max. Kromě toho k nim můžete připojit další kompatibilní zařízení a získat tak vysoce specializované běžecké nebo cyklistické metriky vhodné pro profesionální trénink.


Garmin fenix 6 Pro Solar vydrží opravdu hodně a jen tak je něco nerozhází. Jejich displej kryje Power Glass se zabudovaným solárním napájením, což ve spojení s chytrým battery managementem zaručí výdrž baterie až 9 dní, v režimu Expedition s optimalizovaným záznamem GPS dokonce až 26 dní, přičemž jejich výdrž dále výrazně prodlužuje solární dobíjení. Jsou voděodolné do hloubky 100 m. Jejich displej je perfektně čitelný i na přímém slunci a pohodlně se ovládají i v rukavicích.


Mapa na vašem zápěstí

Teď už se neztratíte. Garmin fenix 6 Pro Solar umožňují zobrazovat mapu přímo na svém displeji a mají v sobě předinstalované topografické mapy celé EU. Kromě toho přijímají signál GPS a Glonass s podporou Galileo – můžete si tak být za všech okolností jisti naprosto precizní lokalizací.


Ve spojení po všech stránkách

Chytré hodinky Garmin fenix 6 Pro Solar jsou výjimečně všestranné. Myslí nejenom na vaši kondici a fyzickou aktivitu, ale také zobrazují notifikace z telefonu i vašich oblíbených aplikací, podporují bezkontaktní platby pomocí Garmin Pay a mají vestavěný hudební přehrávač s pamětí na více než 2000 skladeb.


1,3" barevný displej s antireflexním povrchem je opatřen ochranným sklíčkem Power Glass, které kombinuje technologii solárního dobíjení a tvrzeného skla Corning Gorilla Glass. Pouzdro hodinek Garmin Fenix 6 Pro Solar je vyrobené z mimořádné odolného a zároveň lehkého tvrzeného polymeru s titánovým krytem na zadní straně. Samozřejmostí je vodotěsné provedení 10 ATM.


VLASTNOSTI: • Velký barevný displej s úhlopříčkou 1,3"

 • Extrémně dlouhá výdrž baterie: až 10 hod. (GPS), až 72 hod. (GPS battery save), až 28 dnů (GPS Expedition), až 14 dnů (smartwatch), až 48 dní (battery save)

 • Solární dobíjení pro prodloužení výdrže baterie

 • Optické měření srdečního tepu a okysličení krve ze zápěstí (měří tep i pod vodou při plavání)

 • Přehrávání hudby s možností uložení až 2 000 skladeb, podpora offline přehrávání Spotify a Deezer

 • Mapy v paměti: topografická mapa celé Evropy, zimní lyžařské mapy a mapy 41 000 golfových hřišť

 • 3osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr

 • Vodotěsné provedení do 10 ATM

 • Chytré funkce s Android a iOS telefony: příchozí volání, SMS, notifikace, ovládání hudby, počasí

 • Automatické rozpoznání nehody s možností odeslání nouzové zprávy

 • Bezkontaktní platby Garmin Pay

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Garmin Fenix 6 Pro Solar Mineral Blue White Stone Band EXTRA Cena


Podobné produkty