Volejte
481 005 781

Alcatel 1066G Single SIM Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 4894461750231

Cena pro Vás

389 Kč
Alcatel 1066G

Nejlepší cenově dostupný funkční telefon, s mladým designem a šikovným fotoaparátem. Navíc je vybaven praktickými tlačitky, a dobře se tak ovládá.


Snadné ovládání a klasická konstrukce

Ideální kombinací jednoduchosti a nízké hmotnosti. Nabídne vám základní možnosti pro komunikaci, pohodlnou klávesnici a snadno ovladatelné menu. Pokud nehledáte složité chytré funkce, které neumíte ovládat, pak je Alcatel 1066G ideální volba.


Frekvenční pásma GSM

Telefon je schopen vám zajistit základní komunikační potřeby ve frekvenčních pásmech GSM. Konstrukce telefonu je vyrobena v kompaktním provedení, s oddělenými tlačítky, pro snadné a příjemné ovládání.


Klasické funkce pro denní užití

Telefon disponuje mnoho klasickými funkcemi. V jeho výbavě najdeme VGA fotoaparát, přehrávač hudby, budík, kalendář nebo FM rádio. Do telefonu lze také vložit paměťovou kartu microSD, na které můžete mít uloženou oblíbenou hudbu.


Čipset a paměť

Do telefonu byl aplikován procesor Nemo G SP6531E. Běží na frekvenci 208 MHz. Vnitřní paměť je 4 MB RAM a ROM 4 MB. Máte však možnost o navýšení až do 32 GB.


Displej

Plně dostačující a především kvalitní displej, TFT v barevnémn provedení 262K, v rozměru 1,8 palců a s rozlišením 128 x 160 pixelů.

Výhody produktu:

Více telefonních čísel díky Dual SIM
Vysoce odolný
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Kompaktnost díky malé velikosti
Jednoduché ovládání

Technické parametry


Co nabízí Alcatel 1066G Single SIM Black


Podobné produkty