Volejte
481 005 781

Alcatel 2019G Metallic Grey
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 4894461807072

Cena pro Vás

765 Kč
Alcatel 2019G

Je jednoduchý mobilní telefon klasického designu s klávesnicí pro běžnou komunikaci. Klávesnice s velkými tlačítky je jako stvořená pro seniory. Přináší také dobře čitelný barevný displej a vyniká jednoduchostí a nízkou hmotností. Poskytne vám základní možnosti komunikace v decentním designu, který nemůže nikoho urazit. Jde o telefon pro lidi, kteří hledají přístroj s jednoduchým a intuitivním ovládáním.


Základní komunikace a dostupné pohodlí

Telefon je schopen jednoduše zajistit základní komunikační potřeby příjmu hovoru a volání ve frekvenčních pásmech GSM 850/900/1800/1900 MHz. Tělo telefonu je vyvedeno v kompaktním provedení a tlačítka jsou pohodlná. Velký displej zobrazuje dobře čitelné informace, takže si je přečtete bez problému.


Vlastnosti a výbava

Telefon disponuje mnoha klasickými funkcemi. V jeho výbavě najdeme 2 Mpx fotoaparát, připojení Bluetooth nebo FM rádio, SOS tlačítko a integrovanou svítilnu. Do telefonu lze také vložit paměťovou kartu, na které můžete mít uloženou oblíbenou hudbu, o velikosti až 32 GB.


Dobíjení je zajištěno

Telefon je vybaven baterií o kapacitě 970 mAh, která zajistí, že vydrží až 12 dní v provozu a až 5 hodin hovoru. Mobil je navíc dodáván přímo s nabíjecím stojánkem, takže pokud jej budete trvale nechávat na tomto stojánku, s tím, že by se vám někdo nedovolal kvůli vybitému přístroji, už nebudete mít problém.

Výhody produktu:

Základní funkce pro seniory
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Kompaktnost díky malé velikosti
Jednoduché ovládání

Technické parametry


Co nabízí Alcatel 2019G Metallic Grey


Podobné produkty