Volejte
481 005 781

Nokia 3310 Dual SIM Red (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6438409600615

Cena pro Vás

1 412 Kč
Nokia 3310 Dual SIM

Všemi oblíbená ikona je zpět!


Ikonická silueta originálu

Nová Nokia 3310 přebírá ikonickou siluetu originálu a přetváří ji pro rok 2017. Uživateli navržené uživatelské rozhraní, přináší neotřelý vzhled klasiky, zatímco 2,4 palcové polarizované, a zakřivené, okno obrazovky zajišťuje lepší čitelnost na slunci.


Extra baterie

Pamatujete si, kdy jste mohli odejít z domu bez nabíječky? S novou Nokií 3310 můžete. Dodává se s baterií s dlouhou výdrží, takže můžete mluvit celý den, nebo nechat telefon v pohotovostním režimu až měsíc . V případě potřeby nabíjení usnadňuje port Micro-USB.


Legendární Had

Zahrajte si legendárního Hada. Je zpět s malou aktualizací, díky které je hraní na barevné obrazovce ještě zábavnější. Pamatujete si ještě své nejvyšší skóre? Myslíte, že to dokážete překonat?


Více barev - více možností

Nokia 3310 je vyrobena tak, aby odpovídala vašemu stylu. Dodává se ve čtyřech různých barvách: teplá červená a žlutá, obě s lesklým povrchem, a tmavě modrá a šedá s matným povrchem. Každý si tak najde tu svou.


Podpora SD karty

Nedostatek místa v paměti telefonu nebude váš problém. Díky podpoře pro kartu MicroSD si můžete paměť navýšit až na 32 GB.


Fotoaparát pro váš volný čas

Telefon je vybaven kvalitní čočkou o kvalitě 2MPx, navíc zde najdete také LED blesk.


FM rádio

Tak jako bylo zvykem u klasických tlačítkových telefonů, i zde najdete FM rádio, které vám zpříjemní volný čas a vaše aktivity. Samozřejmostí je konektor pro sluchátka 3,5 mm a Bluetooth 3.0.

Výhody produktu:

Více telefonních čísel díky Dual SIM
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Kompaktnost díky malé velikosti
Jednoduché ovládání

Technické parametry


Co nabízí Nokia 3310 Dual SIM Red (CZ Distribuce)


Podobné produkty