Volejte
481 005 781

Nokia 8110 (2018) Dual SIM Black (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6438409015105

Cena pro Vás

2 114 Kč
Nokia 8110 (2018) Dual SIM Black

Po megaúspěšném combacku legendárního telefonu Nokia 3310 (2017) přichází Nokia s další oživenou legendou, jíž je Nokia 8110 (2018). Pamětníci si možná zapátrají, že jde o telefon, který používá NEO ve cooltovním filmu Matrix. Od svého původního uvedení na trh urazil tento model velice dlouhou cestu a představuje ideální spolupráci tlačítkového telefonu s moderními funkcemi, které si využívají spíše smartphony.


Zahnutý design

Díky jejímu netradičnímu tvaru se Nokii 8110 přezdívalo BananaPhone neboli "banánek" a ikonické zakřivení bylo zachováno. Mikrofon už nadále není umístěn ve výsuvném krytu, avšak se nachází pod tlačítky. Otevřením krytu je nyní nově možné pohodlně přijímat a ukončovat hovory. Kompaktní tělo ukrývá dvoujádrový procesor, který spolu s na tlačítkové telefony nadstandardní 512MB pamětí RAM zaručí plynulý a bezchybný chod všech vašich aplikací.


Starý kabát, nové funkce

Bývá zvykem, že tlačítkové telefony jsou obrazem jednoduchosti a vlastně éry, kdy věci jako Wi-Fi a sociální sítě jako Facebook patřily spíše do úzkého kruhu vyvolených a rozhodně nebyly samozřejmostí. Nokia 8110 (2018) se přizpůsobila nové době, takže kromě fungování i na nejnovějších datových sítích 4G, disponuje také moderním rozhraním Bluetooth 4.1 a Wi-Fi a podporuje většinu současných aplikací, jako je Facebook, Outlook anebo třeba Gmail. Vytváří tak zajímavý most mezi minulým a budoucím. A aby toho nebylo málo, vrací se v této oživené klasice i populární hra Snake, ve vypulírovaném designu.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Kompaktnost díky malé velikosti
Jednoduché ovládání

Technické parametry


Co nabízí Nokia 8110 (2018) Dual SIM Black (CZ Distribuce)


Podobné produkty