Volejte
481 005 781

Caterpillar Caterpillar CAT B35 4G Dual SIM Black (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 5060472351326

Cena pro Vás

2 665 Kč
Mobilní telefon 2,4" TFT 320x240, procesor DualCore 2x1,1GHz, 512MB RAM, 4GB interní paměť, MicroSD až 128GB, Fotoaparát 2MPx s LED blesk, Bluetooth 4.1, FM rádio, MicroUSB, GPS, Glonass, 4G/LTE, baterie 2300mAh, certifikace IP68, DualSIM, barva černá


S vámi kamkoli

Nový CAT B35 stejně jako všechny telefony od firmy CAT je odolný v certifikaci IP68 ta zajišťuje odolnost vůči vodě a prachu. MIL Spec 810G je armádní certifikace, která potvrzuje odolnost proti pádu z 1,8 metrů výšky na rovný betonový povrch. Telefon už na první pohled působí bytelně a stejný pocit máte, když ho držíte v ruce.


V kontaktu se světem

Přestože telefon je tlačítkový, tak podporuje nejrychlejší datové přenosy 4G/LTE a také se s ním můžete připojit na WiFi. Dosud funkce, které tlačítkovým mobilům chyběly. Díky systému KaiOS, který je uzpůsobený pro tlačítkové telefony máte možnost využívat moderní komunikační nástroje jako WhatsApp, Skype, Messenger. Lze využívat i navigaci, aplikace Uber, Yelp a další. Z tlačítkového telefonu se částečně stane smartphone. Ideální pro lidi, kteří nechtějí dotykové telefony, ale rádi by využívali moderní komunikační nástroje a měli přístup na internet.


Umí i zabavit

S telefonem si klidně pustíte vlastní muziku, kterou nahrajete do paměti telefonu, která činní 4 GB anebo nejlépe na paměťovou kartu. Pokud budete mít chuť můžete si pustit i FM rádio a dozvědět se nové informace. Pro zaznamenání zážitků nebo informací je zde přítomná 2 Mpx kamera, fotky můžete sdílet se svými přáteli přes internet nebo na kratší vzdálenost přes Bluetooth. Také lze připojit různé bezdrátové příslušenství, které podporuje Bluetooth.


Jako bonus lze brát integrovanou svítilnu a podporu dvou SIM karet.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Kompaktnost díky malé velikosti
Jednoduché ovládání

Technické parametry


Co nabízí Caterpillar Caterpillar CAT B35 4G Dual SIM Black (CZ Distribuce)


Podobné produkty