Volejte
481 005 781

Maxcom Comfort MM462 White (CZ Distribuce)

Dostupnost: Vyprodáno

Maxcom Comfort MM462 White (CZ Distribuce) je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:MAXCOM Comfort MM462 White (CZ Distribuce) - Telefon disponuje mnoho klasickými funkcemi. V jeho výbavě najdeme VGA fotoaparát, přehrávač hudby, budík, nebo FM rádio. Do telefonu lze také vložit paměťovou kartu microSD, na které můžete mít uloženou oblíbenou hudbu.


Senioři ocení mimořádně velkou klávesnici s podsvícením, velký font na displeji a jednoduché menu, takže ovládání bude vždy pohodlné. Nechybí ani oblíbené tlačítko SOS, po jehož stisknutí bude odesláno upozornění o stavu nouze na vybraná čísla. Hlasitý odposlech také značně usnadní seniorům komunikaci.


Telefon je schopen zajistit základní komunikační potřeby příjmu hovoru, volání a posílání SMS ve frekvenčních pásmech GSM 900/1800 MHz.


Klíčové vlastnosti

Maxcom Comfort MM462 je vybaven 1,8" barevným LCD displejem s rozlišením 160 x 128 bodů. Podporuje paměťové karty typu microSD (max. 4 GB) a do jeho výbavy patří 3.5 mm audio konektor, VGA fotoaparát, FM rádio, Kalkulačka, Kalendář, Hodiny, Budík, nebo Svítilna. Rozměry telefonu jsou 106 x 53 x 15 mm s hmotností 91 gramů a k napájení mu slouží baterie s kapacitou 600 mAh a výdrží až 3 hodin hovoru a 120 hodin pohotovostního režimu.

Výhody produktu:

Více telefonních čísel díky Dual SIM
Základní funkce pro seniory
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Kompaktnost díky malé velikosti
Jednoduché ovládání

Technické parametry


Co nabízí Maxcom Comfort MM462 White (CZ Distribuce)