Volejte
481 005 781

Amatérské fotografie v profi kabátu!

Konečně je tu léto a mnoho z nás se rádo pochlubí dokonalými fotkami, i když původně tak dokonalé nejsou. Které aplikace je dobré mít k dispozici, aby zachycené zážitky získaly profesionální vzhled? Ti kdo jsou nadšenými uživateli Instagramu už ví, že samotná sociální síť má mnoho filtrů a nástrojů pro vytvoření neobyčejných fotografií z celkem obyčejných situací. My chtěli ale poznat více chytrých aplikací pro iOS i Android a porovnat, které stojí opravdu za to. Zastánci Photoshopu rozhodně ocení verzi tohoto programu pro mobilní zařízení, my však nejsme grafici a zkusíme tedy vstoupit do neznámých vod. Lovili jsme dlouho, ale přeci jen máme tři favority a tady jsou:

Amatérské fotografie v profi kabátu!

Polarr - velký efekt levou zadní

Výhody: Snadno použitelný editor s nejpoužívanějšími funkcemi. Snadné lokální úpravy.

Nevýhody: Na pokročilé úpravy je lepší koupit plnou verzi aplikace, ale jinak jsme nevýhody při standardních úpravách nenašli. Za nás super!

SnapSpeed - chytrý slon v porcelánu

Výhody: Široký záběr skvělých funkcí, vlastníkem je Google a plná verze editoru je zdarma.

Nevýhody: Sžití s editorem byl pro nás trochu očistec - složité ovládání nám drásalo nervy.

Fotor - desktop v kapse

Výhody: Možnost pokročilých úprav - dokonce křivky v různých barevných kanálech, vše zdarma. Věrohodné vytvoření rozmazaného pozadí - funkcionalita Focus.

Nevýhody: Nic, skvělý nástroj pro běžného uživatele i fotografického hračičku.

Buďme upřímní, většině z nás stejně stačí Instagram, kdy fotografie přetáhneme dobrým filtrem, a vualá, už nás sledují. Tak foťte a hrajte si, ať se můžeme kochat.