Volejte
481 005 781

Chraňte svůj mobil – chráníte svoje soukromí

V současné době jsou v mediích často zveřejňovány informace o „hacknutých“ telefonech. Jedná se o nelegální činnost skupin i jednotlivců, kteří se snaží nabourat systém jednotlivých telefonů, dostat se do aplikací a zneužít informací, které mají k dispozici.

Při nákupu telefonu ve firmě Mobilplus je základem našich služeb odborné poradenství. Nabídneme a navrhneme optimální řešení, které vám obsluhu a zabezpečení přístrojů usnadní.

V první řadě jde o ochranu dat a přístupů do dalších systémů, jako například internetové bankovnictví, přihlášení do e-mailových schránek, přihlášení do firemních aplikací a systémů. Samozřejmě, že se zneužití týká i ostatních možnosti získání vašich přístupů například na Facebook, Twiter a další.

Několik rad, jak mít svůj telefon v bezpečí

  • Instalovat pouze důvěryhodné aplikace z ověřených zdrojů.
  • Vlastní unikátní PIN kód.
  • Mít instalované základní programy anti-virusové programy.
  • Používat automatické zamykání telefonu.

Většina nových „chytrých telefonů má již řadu anti-virových aplikací nainstalováno. Přesto se vyplatí mít se na pozoru a využít další možnosti, jak se co nejvíce chránit. Vaše citlivá data je nutné chránit před zneužitím. Jsou to vaše soukromé informace, fotky a další informace určená jen konkrétním a blízkým osobám.

Využít můžete i pojištění odcizení a poškození telefonu, které podstatným způsobem ochrání možné budoucí investice.

Chraňte svůj mobilní telefon