Volejte
481 005 781

Na kolo nebo do přírody

Aktivní sportovec, který má rád jízdu na kole, nebo ten kdo běhá, může v dnešní době využít naplno svůj chytrý telefon, Stačí jen hledat a najít správnou aplikaci, která mu bude jeho aktivity sledovat, dávat rady a pomáhat v různých situacích.

Aplikace pro cyklisty, orientační běžce, nebo zájemce o aktivní pohyb v přírodě jsou dnes nejvíce využívané, zejména pro svoji multifunkčnost. Při jakémkoliv druhu pohybu, sportovní aktivitě je dobré znát informace o svém výkonu, jak zlepšit tělesné funkce a další. Pokud jsme v přírodě, mimo město, určitě uvítáme i integrované mapy, které vám ukáží cestu, umožní orientaci v prostoru a terénu.

Jednou z nejvíce využívaných aplikací pro tyto účely je Runatstic – fitness aktivita. Tato aplikace používá GPS a umožní vám sledovat při běhu, cyklistice, nebo fitness aktivitě důležité faktory vaší aktivity. Integrovaná mapa vám sleduje váš pohyb a ukazuje, kde se nacházíte. Aplikace sleduje detailně dobu trvání aktivity, vzdálenosti, spálené kalorie a další. Pomůže vám si vypracovat stabilní a zdravé návyky, posílit zdravý životní styl.

Zde si můžete stáhnout android aplikaci Runatstic – fitness aktivitu. Vašeho osobního trenéra.