Volejte
481 005 781

Nejlepší parťáci na cestování

Cesta je cíl. Díky cestování poznáváme nejen odlišné kultury a obyčeje, ale často nám pomáhá i nacházet cestu k sobě samým (až se občas divíme). Znáte ten pocit, když se probudíte v cizím městě a těšíte se, až ho celé prošmejdíte…

Jeďte! Vyrazte nabrat nové síly, vykoupejte se pod vodopádem, opečte si špekáček, přejďete hřeben hory, válejte se na louce, jezděte stopem, poznávejte nové lidi a pak těm svým klidně pusťte hodinovou prezentaci fotek a udělejte ze zážitků vzpomínky.

Nechte všeho a jeďte si pro zážitky

Plánovač výletů od Mapy.cz

Kam vyrazit? Jeďte třeba tam, o čem celý život sníte. Není na to ideální doba? Tak jeďte někam jinam. Pokud hledáte inspiraci, stáhněte si turistickou aplikaci do mobilů od Mapy.cz. Mapa obsahuje tipy na výlety, turistickou a leteckou mapu celé Evropy, plánovač trasy s možností volby dopravy, mapy pro cyklisty i pro milovníky chození pěšky a další vychytávky. Funguje samozřejmě i v offline režimu, takže se s ní neztratíte ani v nejhlubším lese.

Kouzlo Airbnb a Couchsurfingu

O této revoluci jste už určitě slyšeli. Díky aplikacím Airbnb a Couchsurfing můžete poznat svět z pohledu domácích a často za menší peníze, než byste dali za hotel.
Díky Airbnb si na mobilu za pár kliknutí zařídíte ubytování, které se vám líbí nejvíce. Volit můžete jak podle ceny, tak sympatií k domácím.
Couchsurfing vás vtáhne do komunity milovníků cestování zadarmo. Poznáte nové lidi, kteří vám často udělají po svém městě i průvodce.
S oběma aplikacemi můžete i vy nabídnout ostatním cestovatelům svůj byt či pokoj.

 

Hodit se může i aplikace do letadla, kterou si podle času, kdy letíte, dopředu nastavíte. Režim letadla se vám pak sám automaticky zapne a vypne.

Cestování bez hudby? Ani náhodou

Co by to bylo za jízdu bez sluchátek v uších. Vždyť to znáte – koukáte z okna, do toho posloucháte oblíbený song, svět kolem utíká, vás to nutí přemýšlet a ze života se najednou stává videoklip. Díky cestování podbarveném hudbou se vaše zážitky prohlubují a násobí. Vyberte sii sluchátka, která vám nejlépe sednou.

Nezapomeňte, že dalším důležitým parťákem je také kvalitní reproduktor, kterým navodíte atmosféru až na místě příjezdu. Speciální přenosné reproduktory jsou sice malé, ale zato velmi výkonné.