Volejte
481 005 781

Plánovač výletů

Neseďte doma, pojďte žít!

Váš smartphone a chytrá mobilní aplikace, neboli app, umí společně naplánovat luxusní výletní trasu plnou zážitků. Ale s jakou se výlety plánují nejlépe? Kudy z nudy je naprosto výmluvný název pomocníka, který opravdu poradí, co se kde děje a neměli byste u toho chybět. Navíc, pokud plánovač obdarujete svým přihlášením přes email nebo Facebook, bude ukládat vaše realizované výlety a nabízet další zážitky nejen v okolí.

Plánovač výletů

 

Díky lokalizaci můžete hned vědět kudy z nudy ve své blízkosti, a klidně vás tam app svou navigací dovede - pěšky, na kole i autem. My ji rádi spouštíme ještě s aplikací mapy.cz, která nám dohazuje skvělá výletní místa v okolí nebo hledané lokalitě. Dokonce umožňuje naplánovat libovolný výletní okruh přímo v mapě s navigací. Oba výletní plánovače kombinujeme a výsledné zážitky stojí za to! Skvělá místa s pestrým programem. Tak stáhněte šikovné pomocníky a vyrazte také naproti zážitkům.

Zde najdete několik dalších typů, které můžete díky aplikaci používat a s jejich pomocí získat nové informace a zážitky.

  • Google mapy vám najdou zajímavá místa ve vašem okolí.
  • Android aplikace pro váš telefon najdete zde, vyberte si, co vám vyhovuje.