Volejte
481 005 781

Tipy na synchronizaci dat

Při zakoupení nového telefonu každý řeší základní problém. Jak převést všechny svoje kontakty a mít aktuální seznam telefonních kontaktů?

Rada jak na synchronizaci dat je jednoduchá a postup snadný...

  1. V původním telefonu si zkontrolujte současné nastavení ukládání kontaktů. Ve většině případů si každý nechává přednastaveno původní tovární nastavení - ukládání kontaktů „Do telefonu a SIM karty“.

    Výhodou je, že delší jméno a příjmení se vám automaticky uloží.
    Nevýhodou je, že krátká jména se uloží do SIM karty a delší jména do paměti telefonu.

    Vyzkoušejte nyní jednotlivě obě nastavení a zjistíte, kde máte uloženy vaše kontakty.

  2. Nejdříve nastavte ukládání kontaktů „Do telefonu“. Pokud zde najdete část telefonního seznamu, víte, že je potřeba data synchronizovat a přenést na SIM kartu, kterou budete používat v novém telefonním přístroji.

  3. V možnostech zaškrtněte volbu „Vybrat vše“ a dalším krokem zvolte „Kopírovat na SIM“. Jakmile máte vše zkopírované, všechny data jsou jen na SIM kartě a můžete ji vložit do nového telefonu bez obav, že byste o nějaký důležitý kontakt přišli.

  4. Následně v menu přepněte nastavení ukládání kontaktů na volbu pouze „SIM karta“ Při volbě „Zobrazit kontakty“ /tlačítko v menu, zelený znak telefonu a další varianty/ se vám zobrazí kompletní seznam telefonních čísel uložených na SIM kartě.

Připadá vám tento způsob synchronizace složitý a pracný?

Nejlepší rada od nás na konec... Nechte tuto činnost na prodejci Mobilplus. Jsou to profesionálové a mají zkušenost se všemi typy telefonů. Rádi vám vaše data převedou na SIM kartu a nastaví nový telefon dle vašeho přání, kam chcete ukládat data.

 Aplikace na synchronizaci dat v mobilu