Nillkin ochranná fólie Xiaomi 12 Pro (2 kusy)

Kód: 6BKA000101
Neohodnoceno
459 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nillkin ochranná fólie Xiaomi 12 Pro (2 kusy)

Obrazovka je nesporně nejkřehčí a nejcitlivější komponentou chytrých telefonů. Její povrch sice bývá chráněn odolným sklem, nicméně ne vždy tato ochrana stačí. Posuňte svůj telefon Xiaomi 12 Pro na vyšší úroveň - nalepte si na něj ochrannou fólii s rámečkem z našeho e-shopu XM.cz.

Ochranná fólie bude fungovat jako další ochranná vrstva, která zmírní a v některých případech i zcela eliminuje následky případného pádu. Podobně, jako v léty ověřeném rčení, že krajíc chleba padá na zem zpravidla namazanou stranou, i telefony dopadají obvykle „jako naschvál“ na obrazovku.

Ochranná fólie s rámečkem navíc ochrání obrazovku a její okolí před škrábanci, vrypy a znečištěním. Rizika číhají prakticky všude, ať už telefon nosíte v batohu, kabelce, nebo kapse. Když už přeci jen shodou nešťastných okolností dojde k poškození, stačí fólii sundat a nahradit.

Z hlediska ekonomického se jedná o velmi účinné řešení. Zatímco výměna poškrábané či prasklé obrazovky může přijít řádově na tisíce korun, ochranná fólie Nillkin stojí jen zlomek - řádově pár stokorun. To je prostě rozdíl, který v peněžence určitě pocítíte.

Vlastnosti

  • Typ: ochranná fólie
  • Výrobce: Nillkin
  • Určeno pro: Xiaomi 12 Pro
  • Ochrání před znečištěním, poškrábáním a vrypy

Obsah balení

  • 2x Nillkin ochranná fólie Xiaomi 12 Pro
  • 1x pomocný nástroj pro snadnější aplikaci
  • 2x aplikační sada

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné fólie pro mobilní telefony
Distribuce: EU
Mi: Xiaomi 12 Pro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: