Nillkin sklo Xiaomi Mi 11 (3D DS+ Max) - černá

Kód: QB3A000101
Neohodnoceno
499 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné tvrzené sklo Nillkin 3D DS+ Max s rámečkem pro Xiaomi Mi 11 (9H)

Obrazovka je nesporně nejkřehčí a nejcitlivější komponentou chytrých telefonů. Její povrch sice bývá chráněn odolným sklem, nicméně ne vždy tato ochrana stačí. Posuňte svůj telefon Xiaomi Mi 11 na vyšší úroveň - nalepte si na něj ochranné značkové tvrzené sklo Nillkin 3D DS+ Max s rámečkem z našeho e-shopu XM.cz.

Ochranné tvrzené sklo Nillkin 3D DS+ Max bude na Xiaomi Mi 11 fungovat jako další ochranná vrstva, která zmírní a v některých případech i zcela eliminuje následky případného pádu. Podobně, jako v léty ověřeném rčení, že krajíc chleba padá na zem zpravidla namazanou stranou, i telefony dopadají obvykle „jako naschvál“ na obrazovku.

Odolné sklo s rámečkem navíc ochrání obrazovku a její okolí před škrábanci, vrypy a znečištěním. Rizika číhají prakticky všude, ať už telefon nosíte v batohu, kabelce, nebo kapse. Když už přeci jen shodou nešťastných okolností dojde k poškození, stačí ochranné tvrzené sklo s rámečkem sundat a nahradit novým.

Z hlediska ekonomického se jedná o velmi účinné řešení. Zatímco výměna poškrábané či prasklé obrazovky může přijít řádově na tisíce korun, ochranné tvrzené sklo Nillkin 3D DS+ Max pro Xiaomi Mi 11 stojí jen zlomek - řádově pár stokorun. To je prostě rozdíl, který v peněžence určitě pocítíte.

Vlastnosti

  • Typ: ochranné tvrzené sklo s rámečkem
  • Model: Nillkin 3D DS+ Max (9H)
  • Určeno pro: Xiaomi Mi 11
  • Ochrání před poškrábáním a vrypy
  • Zmírní následky případného pádu

Obsah balení

  • 1× ochranné tvrzené sklo s rámečkem Nillkin 3D DS+ Max pro Xiaomi Mi 11 (9H)

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzená skla pro mobilní telefony
Mi: Mi 11
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: