Nillkin sklo Xiaomi Redmi 9A / 9C (CP+ Pro) - černá

Kód: MECA000101
Neohodnoceno
190 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné tvrzené sklo Nillkin Amazing CP+ Pro s rámečkem pro Xiaomi Redmi 9A / 9C

Obrazovka je nesporně nejkřehčí a nejcitlivější komponentou chytrých telefonů. Její povrch sice bývá chráněn odolným sklem, nicméně ne vždy tato ochrana stačí. Posuňte svůj telefon Redmi 9A nebo Redmi 9C na vyšší úroveň - nalepte si na něj ochranné značkové tvrzené sklo Nillkin Amazing CP+ Pro s rámečkem z našeho e-shopu XM.cz.

Ochranné tvrzené sklo Nillkin Amazing CP+ Pro bude na Redmi 9A nebo Redmi 9C fungovat jako další ochranná vrstva, která zmírní a v některých případech i zcela eliminuje následky případného pádu. Podobně, jako v léty ověřeném rčení, že krajíc chleba padá na zem zpravidla namazanou stranou, i telefony dopadají obvykle „jako naschvál“ na obrazovku.

Odolné sklo s rámečkem navíc ochrání obrazovku a její okolí před škrábanci, vrypy a znečištěním. Rizika číhají prakticky všude, ať už telefon nosíte v batohu, kabelce, nebo kapse. Když už přeci jen shodou nešťastných okolností dojde k poškození, stačí ochranné tvrzené sklo s rámečkem sundat a nahradit novým.

Z hlediska ekonomického se jedná o velmi účinné řešení. Zatímco výměna poškrábané či prasklé obrazovky může přijít řádově na tisíce korun, ochranné tvrzené sklo Nillkin Amazing CP+ Pro pro Xiaomi Redmi 9A / 9C stojí jen zlomek - řádově pár stokorun. To je prostě rozdíl, který v peněžence určitě pocítíte.

Vlastnosti

  • Typ: ochranné tvrzené sklo s rámečkem
  • Model: Nillkin Amazing CP+ Pro
  • Určeno pro: Redmi 9A, Redmi 9C
  • Ochrání před poškrábáním a vrypy
  • Zmírní následky případného pádu

Obsah balení

  • 1× ochranné tvrzené sklo s rámečkem Nillkin Amazing CP+ Pro pro Redmi 9A / Redmi 9C

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzená skla pro mobilní telefony
Redmi: Redmi 9C
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: