Nillkin sklo Xiaomi Redmi Note 9 (XD CP+ Max)

Kód: YC9A000101
Neohodnoceno
190 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nillkin XD CP+ Max sklo Xiaomi Redmi Note 9

Obrazovka je nesporně nejkřehčí a nejcitlivější komponentou chytrých telefonů. Její povrch sice bývá chráněn odolným sklem, nicméně ne vždy tato ochrana stačí. Posuňte svůj telefon Xiaomi Redmi Note 9 na vyšší úroveň - nalepte si na něj ochranné značkové tvrzené sklo Nillkin XD CP+ Max z našeho e-shopu XM.cz.

Nillkin XD CP+ Max sklo bude na Xiaomi Redmi Note 9 fungovat jako další ochranná vrstva, která zmírní a v některých případech i zcela eliminuje následky případného pádu. Podobně, jako v léty ověřeném rčení, že krajíc chleba padá na zem zpravidla namazanou stranou, i telefony dopadají obvykle „jako naschvál“ na obrazovku.

Odolné sklo s rámečkem navíc ochrání obrazovku a její okolí před škrábanci, vrypy a znečištěním. Rizika číhají prakticky všude, ať už telefon nosíte v batohu, kabelce, nebo kapse. Když už přeci jen shodou nešťastných okolností dojde k poškození, stačí ochranné tvrzené sklo s rámečkem sundat a nahradit novým.

Z hlediska ekonomického se jedná o velmi účinné řešení. Zatímco výměna poškrábané či prasklé obrazovky může přijít řádově na tisíce korun, Nillkin XD CP+ Max sklo Xiaomi Redmi Note 9 stojí jen zlomek - řádově pár stokorun. To je prostě rozdíl, který v peněžence určitě pocítíte.

Vlastnosti:

  •     Typ: ochranné tvrzené sklo s rámečkem
  •     Model: Nillkin XD CP+ Max
  •     Určeno pro: Xiaomi Redmi Note 9
  •     Ochrání před poškrábáním a vrypy
  •     Zmírní následky případného pádu

Obsah balení:

    1× Nillkin XD CP+ Max sklo Xiaomi Redmi Note 9

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzená skla pro mobilní telefony
Redmi: Redmi Note 9
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: