Volejte
481 005 781

Blackview AirBuds 1 Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6931548306887

Cena pro Vás

1 560 Kč
Blackview AirBuds 1

To jsou skutečná bezdrátová stereo sluchátka.


Dokonalý přepínač Master-Slave

Levé i pravé sluchátko lze připojit k zařízení nezávisle. Stačí vzít k použití. Už žádné výpadky signálu. Po prvním spárování se mohou příště automaticky připojit k zařízení.


Bluetooth 5.0 a jeho bleskové připojení

Nejnovější čip Bluetooth 5.0 umožňuje AirBuds 1 automaticky se připojit během několika sekund. Dvakrát rychlejší přenos dat, než u předchozí generace, nízká latence pro hraní her, lepší schopnost úspory energie.


Křišťálově čistá kvalita zvuku

Sluchátka AirBuds 1 obsahují velký reproduktor, s 8mm dynamickou cívkou, ve spojení s technologií potlačení hluku DSP, která nabízí křišťálově čistou kvalitu zvuku.


Nerušená délka poslechu

Plně nabité pouzdro poskytuje dobrou ochranu a skladování a nabízí až 20hodinovou výdrž baterie, která dokáže nabít sluchátka více než dvakrát. Každé nabití zaručuje 6 hodin poslechu.


Chytrý hlasový asistent

Hlasový asistent se probudí na váš hlas, a umožní vám ovládat telefon, aniž byste zvedli prst. Upravte hlasitost nebo spravujte své hovory na cestách. Vy mluvíte, váš hlasový asistent poslouchá.


Pouhé klepnutí - jak snadné

Operace, jako je přehrávání/pozastavení hudby, příjem/ukončení hovoru, lze provádět pouhým klepnutím na sluchátka. Snadné ovládání bez ovládání zařízení.


Komfortní desing pro všechny aktivity

Design do uší těsně přiléhá ke zvukovodu. Snadno se nosí a nikdy nevypadne. Užijte si plynulý a nepřerušovaný zvuk, ať už běžíte, hrajete sport nebo cestujete.


Co nabízí Blackview AirBuds 1 Black


Podobné produkty