Volejte
481 005 781

Apple AirPods White 2021 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Katalogové číslo: MME73ZM/A
EAN: 1942528185274

Cena pro Vás

6 284 Kč
Apple AirPods (2021) s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem pro ty nejnáročnější

Pokud patříte ke skutečným milovníkům hudby musíte mít sluchátka Apple AirPods (2021) s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem. Splňují ty nejnáročnější požadavky a poskytují odolnou konstrukci doslova našlapanou technologiemi pro dokonalý zvuk.  • Technologie bluetooth 5.0.

  • Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy.

  • Skvělá reprodukce zvuku.

  • Nabíjecí pouzdro.


Skutečný prostorový zvuk

Apple Apple AirPods (2021) vás naprosto ohromí prostorovým zvukem, který je skutečně prostorový a obklopí vás ze všech stran. Díky technologii dynamického snímání polohy hlavy sluchátka zajistí přesnou distribuci každého zvuku ze správného směru tak, aby byl výsledný celkový zvuk co nejlepší.


Snadné propojení

O stabilní a rychlé propojení se stará technologie bluetooth 5.0, která sluchátka připojí okamžitě po přiblížení k iPhonu. Při prvním připojení se navíc sluchátka spárují se všemi zařízeními na vašem iCloud účtu, což umožní například přijmutí hovoru na iPhonu, bez nutnosti manuálního přepínání, i když posloucháte hudbu na jiném Apple zařízení.


Nabíjecí pouzdro

Funkci domovské základny pro sluchátka představuje elegantní nabíjecí pouzdro. Nejen že vašim AirPodům poskytne bezpečné uložení, ale zároveň slouží jako zdroje energie a magneticky sluchátka dobíjí. S nabíjecím pouzdrem dosáhnete až na 30 hodin přehrávání. Samotné pouzdro se pak nabíjí pomocí lightning konektoru, ale podporuje i bezdrátové nabíjení.


Technické parametry


Co nabízí Apple AirPods White 2021 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem


Podobné produkty