Volejte
481 005 781

Realme Buds Air White
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6941399001107

Cena pro Vás

1 890 Kč
True Wireless. Real Seamless.

Toto je slogan, který společnost Realme používá ke spuštění svých sluchátek Realme Buds Air, True Wireless, která nahrazují sluchátka jiných známých značek, jako jsou Apple Airpods nebo Xiaomi Mi True Wireless. Realme Buds Air jsou dokonalá sluchátka se super nízkou latencí, bezdrátovým nabíjením a automatickou synchronizací, takže zůstaňte naladěni!


Nová generace. Skutečný bezdrátový zážitek

Zapomeňte na dráty, které již nejsou módní. Nový Buds Air vám nabízí zcela bezdrátový zážitek bez spleti kabelů, který vám poskytne skutečnou hudební svobodu. Realme Buds Air ve skutečnosti posílá tento bezdrátový zážitek na vyšší úroveň integrací vlastního čipu R1 s technologií Bluetooth 5.0, čímž získáte okamžité a stabilní spojení mezi náhlavní soupravou a telefonem, lepším výkonem baterie a dostupnějšími inteligentními ovládacími prvky.


Okamžité spárování a automatické přehrávání a pauza

Nepřehánějte to. Realme Buds Air jsou spárovány stisknutím tlačítka. A jakmile to uděláte, pokaždé, když otevřete kryt pouzdra, vaše sluchátka TWS to rozpozná a okamžitě se připojí k vašemu telefonu, což vám poskytne dokonalý hudební zážitek, aniž byste zbytečně ztráceli více energie, než potřebujete. Realme Buds Air také používá optický senzor, aby zjistil, zda je používán. Přehrávání hudby se tedy spustí automaticky, když je položíte do ucha, a pozastaví se, když je sundáte - už vám nikdy nezmeškáte rytmus!


Ovládání dotykem, opravdu jednoduché

A nemyslete si, že ovládání bude pracnější. Díky intuitivnímu dotykovému ovládání můžete sluchátka ovládat podle libosti.


Bezdrátové nabíjení

Osvoboďte se od všech kabelů pomocí Realme Buds Air i pro nabíjení, protože jeho pouzdro obsahuje bezdrátové nabíjení. Jednoduše položte pouzdro na 10W bezdrátovou nabíječku a nabijte sluchátka. Ale pokud nemáte nabíječku s těmito funkcemi, můžete ji také nabíjet prostřednictvím svého C-portu nebo si ji koupit v naší sekci nabíječky smartphonů. Přední část pouzdra je navíc vybavena LED světly, které poskytují informace o nabíjení v reálném čase.


Dlouhé hodiny přehrávání

Přesto si nemusíte dělat starosti s tím, kolik času si budete muset užívat u svých sluchátek TWS Realme. Jsou vybaveny baterií 43 mAh, která vám poskytne až 3 hodiny * z nejlepší hudby. Kromě toho má nabíjecí pouzdro 410 mAh baterii, což Realme ukazuje přibližně 17 hodin přehrávání * při všech nabíjeních. Pokud však chcete získat okamžité informace o stavu baterie vašich sluchátek, neváhejte je zkontrolovat ve smartphonu. A nenechte hudbu zastavit!


* Provozní doby podléhají podmínkám přehrávání, jako je hudební styl, kvalita zvuku, úroveň hlasitosti atd.


Výkonný zvuk s membránou LCP a ovladačem 12 mm

To je vše velmi dobře, ale ... A co kvalita zvuku? Realme Buds Air vám slibuje silný zvukový zážitek díky vícevrstvé membráně LCP a velké zvukové jednotce 12 mm. Pocit hromových basů, aniž byste ohrozili bohatost a věrnost původního zvuku. Přidejte k tomu řešení Realme přizpůsobené DBB (Dynamic Bass Boost), technologie schopná přidat větší dynamiku a dimenzi basům, a dosáhnout tak pohlcujícího zážitku při poslechu hudby nebo sledování filmu.


Integrovaný mikrofon potlačující šum

Kromě užitečných funkcí Buds Air jsou k dispozici dva mikrofony (jeden pro každou náhlavní soupravu), takže ani nemusíte zvedat telefon, když máte hovor, nebo dávat příkazy vašemu hlasovému asistentovi. Mikrofony jsou samozřejmě vybaveny technologií potlačující šum ENC, která inteligentně identifikuje každé slovo a odfiltruje zvuk pozadí. Tímto způsobem bude váš hlas znít čistě a čistě, když zavoláte.


Realme design a přitažlivost křivek

Aby vám byl pohodlnější pocit, přijme nový případ nabíjení bezdrátového nabíjení plně obloukový design a každý úhel R je vyroben s více než 20 oblouky, takže každý roh je zaoblenější a přináší pocit jednoduchosti. Buds Air je dodáván ve třech barevných variantách - žlutá, bílá a černá - každá s vlastním stylem, který vám pomůže vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.


Technical specifications Realme Buds Air: • Chip

  R1

 • Controls

  Touch control

       - Double Click: Answer a call; play / pause

       - Triple Click: Go to the next song

       - Long press on one of the headphones: Start Voice Assistant, Hang up / Reject a call

       - Long press on both headphones: Start / End Gaming Mode

 • Microphone

       - Dual microphone

       - ENC (Environment Noise Cancellation Technology)

 • Connectivity

       - Bluetooth 5.0

       - GFP (Google Fast Pair Technology)

       - Effectiveness range 10 meters

 • Dimensions and weight

       - Height: 51.3 mm

       - Width: 45.3 mm

       - Depth: 25.3 mm

       - Case weight: 42.3 g

       - Headphone weight: 4.2 g

 • Charging case

       - Compatible with Qi wireless charging

       - Charge via USB Type-C cable

 • Battery

       - Up to 17 hours of autonomy

 • Sensors

       - Optical sensor for use detection

 • Package content

       1 x Realme Buds Air

       1 x Wireless Charging Case

       1 x USB Type-C Cable

       1 x Quick Guide

Je kompatibilní s:


Technické parametry


Co nabízí Realme Buds Air White


Podobné produkty