Volejte
481 005 781

JABRA Elite 45h Gold Beige
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: 100-91800001-60
EAN: 5707055049590

Cena pro Vás

2 499 Kč
Jabra Elite 45h

Navrženy jako špička v kategorii bezdrátových sluchátek.


Kvalitní zvuk a čistá hudba

Zažijte výjimečnou kvalitu zvuku a čistou hudbu s pohodlnými bezdrátovými sluchátky. Sluchátka Jabra jsou známá pro svou dokonalou kvalitu zvuku s pokročilými 40mm reproduktory - největší ve své kategorii - pro skvělou hudbu, ať už posloucháte kdekoliv.


Dostatek času na poslech

Až 50 hodin výdrže baterie na jedno nabití vám poskytne dostatek času na poslech a odpočinek. Stabilní výkon s vámi udrží krok. Na trhu nenajdete sluchátka s delší výdrží baterie v dané cenové kategorii.


Nabíjení rychlostí blesku

Vybila se vám baterie? Bez starostí. Naše baterie se nabíjí nejrychleji ve své kategorii, díky čemu vás od poslechu hudby a volání dělí jen několik minut. Až 10 hodin poslechu po 15 minutovém nabíjení. Nemusíte si dělat starosti s vybitou baterií.


Technologie duálního mikrofonu

Technologie duálního mikrofonu vám umožňuje volat a přijímat hovory na cestách se stabilní kvalitou zvuku. V telefonování vám nic nezabrání, ať už jste v přeplněném vlaku nebo jdete po ulici.


Aplikace Jabra Sound+

Využijte hudební ekvalizér dostupný v aplikaci Jabra Sound+ k doladění hudby dle vlastního gusta. Zesilte si basy a upravte výšky tak, abyste vždy získali dokonalý zvuk.


Rychlé informace hlasového asistenta

Potřebujete se rychle dostat k informacím? Zeptejte hlasového asistenta. Souprava Elite 45h je kompatibilní s asistenty Siri a Google Assistant. Volejte, ptejte se na cestu, vyhledejte nejbližší události nebo si nechejte přečíst své zprávy, abyste ze svého dne vytěžili maximum.


Jabra MySound pro hudbu dle vkusu

Sluchátka Jabra Elite 45h se pyšní nejmodernější technologií Jabra MySound, která přizpůsobí hudbu dle vašeho vkusu. Výsledkem je dokonale vyvážený zvuk uzpůsobený dle vašich preferencí, aby vaše oblíbená hudba zněla vždy tak, jak si přejete.


Praktický a stylový desing

S kompaktním, složitelným a lehkým designem vám sluchátka dokonale zapadnou do života. Zabalte si je do pouzdra nebo je noste kolem krku, abyste měli oblíbenou hudbu i hovory vždy po ruce.


Pohodlí pro vaše uši

Náušníky s jemnou paměťovou pěnou zajišťují vynikající pohodlí a uchycení. Sluchátka jsou tak velice pohodlná i při delším nošení. Ergonomický design zajistí maximální pohodlí pro vaše uši, ať už sluchátka nosíte jakkoli dlouho.


Co nabízí JABRA Elite 45h Gold Beige


Podobné produkty