Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi AirDots Pro White (EU Blister)

Dostupnost: Vyprodáno

Xiaomi Mi AirDots Pro White (EU Blister) je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones (Air Dots Pro)

Bezdrátová sluchátka Mi True Wireless Earphones jsou předurčena k pohybu bez kabelů. Trénujte opravdu naplno za zvuků oblíbené hudby. Na první pohled sluchátka překvapí svými minimálními rozměry, skvěle padnou do ucha, izolují okolní hluk a pohodlně sedí i při dlouhodobějším nošení.


Jejich přednosti:  • Realistický zvuk s hlubokými basy

  • Zabudovaný mikrofon

  • Odolnost proti potu a stříkající vodě

  • Ergonomické provedené skvěle sedí

  • Nabíjecí pouzdro

  • Náhradní sada špuntů jiných velikostí


Vynikající zvuk i hlas

Sluchátka vynikají vysokou kvalitou čistého zvuku s bohatými basy. Ergonomický tvar dobře sedí v uších a aktivně redukuje okolní hluk. I při sebevětším okolním ruchu tedy výrazně lépe slyšíte poslouchanou hudbu, či hovor a ne zvuky okolí. Pro snadné vyřízení vašich hovorů je v konstrukci sluchátka zabudovaný mikrofon.


Hudba na dosah

Bezdrátová sluchátka Mi True Wireless Earphones komunikují s ostatními zařízeními prostřednictvím Bluetooth 4.2, který zajišťuje stabilní připojení. Velkou výhodou je automatické spárování s telefonem nebo jiným zařízením hned poté, co sluchátka vyndáte z pouzdra. Hned jak je uložíte zpět automaticky se odpojí a vypnou.


V bezpečí s potřebnou energií

Elegantní přenosné pouzdro, opatřené USB-C vstupem, zajišťuje ochranu sluchátek proti poškození a navíc plní funkci powerbanky. Při standardním nabíjení cca 1 hodina, se doba přehrávání pohybuje kolem 4 hodin, pouzdrem pak navýšíte dalších 10h.


Funkčnost a jednoduché ovládání

Pružná silikonová ušní konstrukce v kombinaci s vodotěsným povrchem IPX5 zajišťuje bezpečné a ultra pohodlné nošení pro každou činnost. V balení najdete 3 různé velikosti špuntů, ze kterých si vybere každý. Na těle sluchátka je umístěno tlačítko pro ovládání, poklepáním pak ovládáte přepínání skladeb, spuštění hlasového asistenta, přijmutí a odmítnutí hovoru.


Co nabízí Xiaomi Mi AirDots Pro White (EU Blister)


Podobné produkty