Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi Bluetooth Headset Mini White
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 8596311093999

Cena pro Vás

546 Kč
Xiaomi Mi Bluetooth Mini používá dynamický reproduktor s větším magnetickým polem, který je vybaven zvukovou strukturou zadní dutiny, která optimalizuje kvalitu basového pásma
Velmi dobře padne do ucha a z druhé strany se ovládá dotykem pomocí jednoho tlačítka pro všechny operace. Design nabíjecího kontaktu zabraňuje poškození způsobené připojením či odpojením USB, je mnohem rychlejší a bezpečnější. Snadno se magneticky zacvakne do nabíjecího portu, ihned se spustí nabíjení, zařízení se plně nabije a je připraveno k použití. Silikonové mikrofony MEMS jsou ideální pro přímý telefonický hovor. Párování se samo zapne a aktivuje při vložení do ucha. Pokud už bylo dříve spárováno, připojí se téměř okamžitě. K dispozici jsou 3 páry silikonových ušních krytek.


- Mini tělo
- váha 4,5 g
- skvěle padne do ucha
- 1 tlačítko pro všechny operace
- IPX4
- Bluetooth 4.1 technologie kompatibilní s 4G sítí
- certifikát CSR8610 Bluetooth čipu
- chytré handsfreeXiaomi Mi Bluetooth Mini uses a dynamic loudspeaker with a larger magnetic field, equipped with a rear cavity sound structure that optimizes bass quality.
It fits very well into the ear and is operated from the other side by touching with one button for all operations. The design of the charging contact prevents damage caused by connecting or disconnecting the USB, it is much faster and safer. Easy to magnetically snap into the charging port, charging starts immediately, the device is fully charged and ready to use. MEMS silicone microphones are ideal for direct phone calls. The pairing turns on and activates when inserted into the ear. If previously paired, it connects almost immediately. There are 3 pairs of silicone ear caps.


- Mini body
- weight 4,5 g
- Fits perfectly in your ear
- 1 button for all operations
- IPX4
- Bluetooth 4.1 technology compatible with 4G network
- CSR8610 Bluetooth chip certificate
- smart handsfree

Je kompatibilní s:


Technické parametry


Co nabízí Xiaomi Mi Bluetooth Headset Mini White


Podobné produkty