Volejte
481 005 781

Soul S-Gear Blue
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 4897057392471

Cena pro Vás

1 890 Kč
Soul S-Gear

Certifikace odolnosti IPX4


Navrženy pro vás - aktivní osoby. S-GEAR jsou navrženy s dodatečnou ochranou proti vystavení potu a dešti s laboratorně testovaným hodnocením IPX4 . Vezměte je kamkoliv bez obav, že se rozbijí. Nabíjecí pouzdro není odolné potu a vodě.


Silné basy, čistota výšek a středů

Sluchátka S-GEAR navržená s technologií Bluetooth 5.0 jsou navržena tak, aby poskytovala charakteristický zvuk SOUL s vyváženými, hlubokými a silnými basy, aniž by byla obětována čistota středů a výšek . Tato tonalita je to, co vyneslo SOUL její reputaci v audio průmyslu.


Pohodlí bez drátů

Už žádné potíže při párování bezdrátových sluchátek! Jednoduše vyjměte S-GEAR z nabíjecího pouzdra a okamžitě se připojte ke svým smartphonům a zařízením. S-GEAR jsou opravdová bezdrátová sluchátka, která znají význam pohodlí.


Rychlé nabíjení bez stále vybité baterie

S-GEAR, navrženy jako malé a přenosné , vám poskytnou 6 hodin přehrávání hudby na jedno nabití . Nabíjecí pouzdro umožňuje rychlé nabití až 3krát a udrží vás v pohybu až 24 hodin. A když je v pouzdru vybitá baterie? Dostaňte svá sluchátka S-GEAR Bluetooth zpět do provozu během okamžiku pomocí rychlého nabíjení USC-C.


Designový doplněk

Skutečná bezdrátová sluchátka, jako je S-GEAR, jsou zázraky technologie – ale lze je také snadno zaměnit. Luxusní karabina značky SOUL je součástí vašich Bluetooth sluchátek S-GEAR, takže si je můžete pověsit na tašku nebo poutko na opasek pro snadný přístup , a tak budou vždy po vašem boku, když je budete potřebovat.


Co nabízí Soul S-Gear Blue


Podobné produkty