Volejte
481 005 781

Soul S-Nano Ultra Peach
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 4897057392914

Cena pro Vás

2 390 Kč
Soul S-Nano Ultra

Nejvýkonnější bezdrátová sluchátka


Pověřili jsme naše inženýry úkolem vytvořit nejpřenosnější a zároveň nejvýkonnější skutečně bezdrátová sluchátka a oni to splnili. Náš nejmenší, skutečně bezdrátová sluchátka, jaký byla kdy vytvořena. Malá velikostí, velká zvukem. Pociťte silný, čistý zvuk s optimalizovanou izolací hluku pro zábavný a aktivní zážitek z poslechu.


Barevný design pro každého

Dostupné v 6 trendových barvách , které odrážejí váš styl a náladu, vyberte si mezi černou, modrou, broskvovou, limetkovou, žlutou a mrazivou.


Hudební zábava na celý den

5,5 hodiny přehrávání na jedno nabití , ultra přenosné nabíjecí pouzdro vám stále umožňuje dobít S-Nano více než 3krát a udrží vás v pohybu až 24 hodin.


Režim Audio Transparency Mode

Režim Audio Transparency Mode zesiluje zvuk kolem vašeho okolí, jako jsou telekomunikační hlášení nebo dopravní signály, když jste v pohybu během každodenního dojíždění, cvičení a dalších aktivit pro větší bezpečnost. Režim Audio Transparancy Mode je také skvělý pro přenos konverzace, když máte nasazená sluchátka.


Snadné spárování a ovládání

Vaše sluchátka se spárují s vaším preferovaným zařízením přímo z nabíjecího pouzdra. Ovládají se dotykem pro přepínání režimů, přehrávání/pauzu, zvednutí/ukončení hovorů, změnu skladby.


Stále po ruce!

Součástí vašeho S-Nano je luxusní značková karabina SOUL , takže si ji můžete zavěsit na tašku nebo poutko na opasek pro snadný přístup a bude vždy po vašem boku.


Odolné proti potu - stupeň IPX5

Pot při sportu již nebude váš problém.


Co nabízí Soul S-Nano Ultra Peach


Podobné produkty