Volejte
481 005 781

Realme Buds Wireless PRO Yellow
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6941399014794

Cena pro Vás

1 540 Kč
Realme Buds Wireless PRO Green


Bezdrátová sluchátka Buds Wireless PRO vás potěší kvalitním zvukem, nejnovějšími technologiemi i kvalitní konstrukcí. Špunty jsou na zadní straně vybaveny magnetem, při nošení na krku je můžete k sobě přicvaknout čímž se odpojí od zařízení a šetří beterii. Nechybí ani Gaming Mode, který po spuštění sníží latenci až o 50 % a vy můžete během hraní určit polohu nepřítele i dle zvukových efektů.


Připojení pomocí technologie Bluetooth 5.0 zajišťuje stabilní a rychlé spojení se sníženou spotřebou energie. Navíc v kombinaci se Sony LDAC Hi-Res Audio dostanete bohatší a přesnější hudební zážitek. Aktivní potlačení šumu (ANC) sníží okolní hluk až o 35 dB. Zapomeňte na ruchy ulice, metra či autobusu. Nechybí ani transparency mode, díky kterému můžete poslouchat lidi kolem vás, aniž byste museli sundávat sluchátka. Stačí zapnout režim a komunikovat.


Baterie vám poskytne 22 hodin přehrávání, se zapnutou funkcí ANC 16 hodin. Navíc díky rychlonabíjení dostanete 100 minut hudby za pouhých 5 minut v nabíječce.

Je kompatibilní s:


Co nabízí Realme Buds Wireless PRO Yellow


Podobné produkty