Volejte
481 005 781

OnePlus Buds Z2 Pearl White

Dostupnost: Vyprodáno

OnePlus Buds Z2 Pearl White je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:OnePlus Buds Z2

Pohlcení příjemným zvukem


Ve světě plném rozptýlení může nastalé ticho uvolnit nekonečné možnosti. Odfiltrujte hluky a naplňte svět příjemnými zvuky. Ponořte se do klidného oceánu, který obejme všechno. Zkoumejte pod povrchem a hrajte v tichu.


Tři mikrofony v každém sluchátku

Tři mikrofony v každém sluchátku detekují a analyzují všechny okolní zvuky. Rozjeďte to s frekvencemi potlačujícími zvuky (až o 40 dB), které snižují hluk větru a okolního prostředí. V režimu propustnosti uslyšíte svůj svět v dechberoucí čistotě.


Dynamický reproduktor

Uznávaný 11mm dynamický reproduktor sluchátek jsme si vypůjčili z modelu OnePlus Buds Pro. Akusticky vyladěný pro větší, odvážnější beaty s ostrými výškami – noste si svou párty, kamkoliv půjdete.


Podpora zvuku Dolby Atmos

Podpora Dolby Atmos2 přináší obklopující, věrný zvuk pomocí špičkového prostorového uspořádání. Vnímejte hudbu ve třech zvukových režimech: film, obklopující hudba a mobilní hra.


Speciální sluchátková konstrukce

Aby vaše hovory zněly plynule, jsou sluchátka vybavená třemi mikrofony ENC speciální konstrukce, která snižuje hluk způsobený třením vzduchu. Tvarování akustického svazku zostřuje zachycení hlasu a snižuje okolní šum pro dokonale čistý přenos řeči. Pokud chcete mít hlasitý a čistý hovor, můžete se na nás spolehnout.


Certifikace krytí IP55 + pouzdo IPX4

Vnitřní části odolné proti potu a se stupněm krytí IP553 v kombinaci s hydrofobní nanovrstvou chrání před korozí. Buds Z2 umožňují občasné opláchnutí pro snadné čištění, takže vypadají vždy svěže. Nabíjecí pouzdro se stupněm krytí IPX4 také dokáže odolávat vodě.


Excelentní výdrž baterie

Díky monstrózní výdrži baterie až 38 hodin budete mít na večírek energii po celý den i noc – a pak zase celý den. Na víkendy plné pohody si užijte beaty, které vás nepřestanou bavit. Díky funkci bleskurychlého dobití stačí 10 minut nabíjení k přehrávání 5 hodin hudby. Nevšímejte si tlačítka pozastavení a nechte se unášet bez obav z vybití.


Hrajte jako vítěz

Zde začíná vaše výhoda s latencí pouhých 94 ms. Oživte své mobilní hraní díky 40dB aktivnímu potlačení hluku, dvěma 11mm velkým dynamickým reproduktorům a technologii Dolby Atmos. Zapojte a hrajte tak, abyste zvítězili.


Funkce Fast Pair, aplikace HeyMelody + Find My Buds

Mějte vše pod kontrolou díky funkci Google Fast Pair, která umožňuje okamžité připojení. Pokud nemáte telefon OnePlus, můžete se na nás spolehnout. Najděte si zvukovou pohodu pomocí naší exkluzivní aplikace HeyMelody pro další nastavení sluchátek. A s aplikací Find My Buds už nikdy neztratíte svůj rytmus.


Stačí klepnout

Při pravidelném používání

Jedno klepnutí: přehrát/pozastavit

Poklepání: další skladba

Trojí klepnutí: předchozí skladba

Klepnutí a přidržení: střídání mezi 2 režimy regulace hluku


Scénáře volání

Jedno klepnutí: přijmout/ukončit hovor

Poklepání: odmítnutí příchozího hovoru


Co nabízí OnePlus Buds Z2 Pearl White


Podobné produkty