Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6934177728624

Cena pro Vás

10 870 Kč
Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Jezděte jako drak, povyšte svou jízdu.


Silný výkon pro snadnou jízdu

Zažijte silnější výstupní výkon s maximálním výkonem 600 W. Koloběžka může dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h a má 16% stoupavost. Posuňte se vpřed pouhým lehkým stisknutím plynového pedálu.


30 km, jako extra dlouhá dojezdová možnost

Systém rekuperace kinetické energie (KERS), dokáže rekuperovat kinetickou energii z brzdění a dojezdu a přeměnit ji na využitelnou elektrickou energii pro další zlepšení dojezdu. Volně proplouvejte širokými ulicemi, a úzkými uličkami, a užívejte si krásné scenérie podél cesty.


Rychlostní režimy a snadná ovladatelnost

Pro přepínání mezi třemi režimy stačí dvakrát stisknout tlačítko napájení. Při dojíždění do práce stiskněte S pro rychlejší jízdu. Při projíždění parkem stiskněte D, a v přeplněných oblastech můžete zapnout režim pro chodce a chodit vedle něj. Bezpečnost rychlostních režimů byla vyhodnocena TÜV Rheinland podle předpisů EN17128.  • Režim pro chodce 0-5 km/h.

  • Standardní režim 0-20 km/h.

  • Sportovní režim 0-25 km/h.


Chytřejší baterie plná odolnosti

Když je úroveň baterie pod 30 % a skútr není zapnutý po dobu přibližně 10 po sobě jdoucích dnů, baterie přejde do režimu spánku, aby se prodloužila její životnost. Kromě toho systém BMS 5. generace Intelligent Battery Management System udrží vaši baterii v bezpečí.


Tříprvková ochrana reflektoru

Skútr je vybaven nejen zadním LED výstražným světlem, ale také velkým předním reflektorem a obousměrnými bočními reflektory, které vás udrží v bezpečí.


Větší stabilita s novou kotoučovou brzdou

Kotoučová brzda, se dvěma destičkami, nabízí účinné brzdění pro rychlou odezvu a prodlužuje životnost brzdových destiček. Vaše jízda tak bude bezpečnější.


3 rychlé kroky pro snadné skládání

Inovativní skládací design, hodnocený TÜV Rheinland, pro minimalistický vzhled, pohodlné skladování a větší stabilitu.


Lehký a přesto robustní

Rám, je vyroben z vysoce pevného těla, z hliníkové slitiny letecké třídy Series 6 vybavené pohodlnějšími pneumatikami. Celková hmotnost je pouhých 13 kg, takže si ho můžete vzít s sebou na cesty.


Originální a čistý design

Jeho nápaditý vzhled dodá šmrnc vašemu života, ať vyrazíte kamkoliv. Integrovaný designový jazyk je použit také pro měkký blatník, který dokáže zabránit nehodám, které vznikly špatnou manipulací, blokuje prach a umožňuje lepší čištění.


Jednotný displej

Dříve rozdělené zobrazovací plochy jsou sloučeny do celku, který je jednotnější, čistší a vizuálně integrovaný.


Aplikace Xiaomi Home/Mi Home 

Aktualizace firmwaru a zamykání nebo odemykání, můžete provádět pomocí Bluetooth. Kdykoliv si můžete prohlédnout jízdní data a upravit svá nastavení.


Co nabízí Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Black


Podobné produkty